تولید محتوا در اصفهان
author avatar
بروزرسانی در تاریخ 2022/02/22

تولید محتوا در اصفهان

قبل از گفتن در مورد تولید محتوا در اصفهان باید دانست که این روزها بازاریابی سنتی دیگر جوابگو نمی‌باشد و بنرها و روش های تبلیغات حضوری و تلفنی و آگهی در چشم مردم عادی شده است و مانند گذشته تاثیر زیادی ندارد وقتی که نام تولید محتوای طرح شده میاید ذهن ها به سوی سایت ها و شبکه ها و رسانه های اجتماعی میرود مسئله‌ای که در سالهای اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته شده است .

تولید محتوا روشی می باشد برای فروش بیشتر با بازاریابی و تولید محتوا می توانید یک مخاطب را به سوی خود جذب کرده و به معرفی کردن محصولات بپردازید و همان مخاطب را به یک مشتری پر حاصل تقلیل کنید در اصل تولید محتوا هنر ارتباط گیری با مخاطب می‌باشد. شما می توانید با معرفی مناسب محصولات خود و همچنین عرضه توضیح به جا درباره خدمات خود یک مشتری عادی را به یک مشتری همیشگی و دائمی تبدیل کنید.

منتقل کردن حسی خوب و انگیزش کاربر با تولید محتوا منحصر بفرد

اهمیتی ندارد که چه کار و کسبی را دارا هستید،  هر کار و کسب آنلاینی می تواند با تاسیس محتوایی بی نیاز خوانندگان را زمان بیشتری در سایت نگه داشته و آن را تبدیل به مشتری بالقوه کند. این محتوا می تواند شامل محتوا آموزشی ، چند رسانه ای یا هر مطلب مرتبط دیگری باشد. برای بسیاری از صاحبان کار در کسب ابداع محتوای مرتبط برای سایت شان کاری زمان گیر و سخت باشد.

 خدمات تولید محتوا در شهر اصفهان

 جذب کردن مشتریان بالقوه و پیشرفت کسب و کار

بازاریابی محتوا Content Marketing با توجه به اندازه تاثیرگذاری که در مخاطبان شامل است، یکی از عوامل ضروری برای داشتن سایتی جذاب و پر قدرت می‌باشد. بازاریابی محتوا نیازمند به تخصص ویژه ای دارد تا بتوان از تمام اولویت های آن مانند تولید محتوای با کیفیت و تازه ، استاندارد شده برای موتورهای جستجو و … سهیم شد. در این راستا فعالیت ها تولید محتوا رادمان با تولید متنوعی از انواع محتوای متنی، تصویری و چندرسانه ای بهره مندی از استراتژی های بازاریابی محتوا جهت پیشرفت کار و کسب تان را هموار می کند.

آموزش تولید محتوا در اصفهان

تولید محتوا یک مبحث بسیار مهم در مدیریت کردن سایت و رقابت سایت ها در نتایج گوگل است. گوگل چندسالی می‌شود که روی تولید محتوا در سایت به طور وسواسانه ای دقت کرده است و رتبه سایت در نتیجه های جستجو و سئو را به شدت وابسته به تولید محتوا در سایت ها کرده است. البته هدف ما از راه اندازی این کلاس صرفا به دست آور درآمد نبوده است. تیم ما در چهار چوب طراحی سایت و تولید محتوا مشغول به کار است. ما درآینده ای نزدیک قرار است در زمینه تولید محتوا برای سایت های فروشگاهی و محتوایی شروع به توسعه گروه کنیم و بخش عظیمی از تیم را به این قسمت اختصاص دهیم.

به چه دلیل باید در کلاس آموزش تولید محتوا در اصفهان حضور پیدا کنیم؟

تولید محتوا  از شغل هایی است که به شدت رو به رشد می‌باشد که در آینده نیز دارای تقاضاهای فراوانی می‌باشد. امروزه اغلب شغل ها در حال اینترنتی شدن می‌باشند. احیانا این جمله معروف هم به گوش شما خورده است؛ “در آینده دو نوع کار و کسب وجود دارد، یکی کار و کسب آنلاین و دیگری کار و کسب هایی که دیگر وجود ندارد”. شاید این کلام کمی گزافه گویی باشد و نمیتوان بیان کرد که در آینده تمامی کار و کسب ها فقط به شکل آنلاین وجود دارند و کسب و کارهای فیزیکی از بین میروند، اما واقعیت این است که تعداد بسیار فراوانی از کسب و کار ها در حال دگرسان کردن به کار و کسب آنلاین هستند. این روال میتواند باعث از بین رفتن یا حداقل کم شدن رونق، در کار و کسب های بسیاری شود.

میدانید که تعداد جستجوی واژه “خرید لباسشویی” در ماه، ۱۵۰۰ بار می‌باشد. بسنده است این سایت در صفحه اول گوگل روی این واژه جلوه گر شود و در ماه فقط ۱۰ درصد از این افراد سرچ کننده را به خریدار تبدیل کند. این یک کسب و کار اینترنتی پر سود‌ و پر درآمد به کمک تولید محتوا می‌باشد.

آینده شغلی تولید محتوا در اصفهان

” برجسته و پرطرفدارترین موضوع شغلی آینده در حوزه بازاریابی، سردبیر بازاریابی محتوا خواهد بود.”

جیسون دمییر

در حالتی که شما بتوانید به یک نیروی تولید محتوای قوی و بالا تبدیل شوید، در تمامی گروه ها یک صندلی خالی برای شما وجود خواهد داشت. البته شاید این را نتوان یک اولویت “درست و حسابی” به حساب آورد، اولویت های دیگری نیز در شغل تولید محتوا وجود دارد:

شغل غیرحضوری

اساسی ترین اولویت این شغل، این است که شما حتی در منزل با کمترین امکانات نیز میتوانید به تولید محتوا بپردازید. اغلب تولید کنندگان محتوا کار خود را از منزل و به شکل دورکاری انجام میدهند. مسلما بسیاری از تیم ها نیز به نیروی تولید کننده محتوا به طور حضوری نیازمند هستند.

درآمد بالا

یک نیرو تولید محتوا نخست میتواند با پایه حقوق لااقل اداره کار، استخدام یک گروه شود . لعد نسبت به افزایش و پیشرفت مهارت ها و حرفه ای شدن، افزایش درآمد داشته باشد. این چنین میتواند در سایت ها و تیم های مختلف استخدام شود و به شکل واژه ای کار کند. به این صورت که در ازای هر کلمه از نوشته تولیدی، مبلغی مشخص دریافت کند. این مبلغ بین ۱۰ تا ۱۰۰ تومان متغیر است. به راستی تیم های تولید کننده محتوا مقدور است مبلغ های بیشتری را از مشتریان خود به عنوان محتوا نویسی دریافت کنند.

به طور مرسون یک محتوا نویس در میزان متوسط، میتواند در ساعت حدود ۷۰۰ تا ۱۵۰۰ واژه بنویسد، که در بدترین حالت و نوشتن ۷۰۰ کلمه، دست کم حقوق کلمه ای ۱۰ تومان، که درآمد آن برابر با ساعتی ۷ هزار تومان است. برای سفارش تولید محتوا می توانید با منلین همکاری کنید.

آینده روشن در داخل و خارج از کشور

شاید نافذ باشد که بدانید، حقوق دریافتی تولید کنندگان محتوا در کشور، یک پنجم نیروی تولید کننده محتوا در خارج از کشور می‌باشد. پس اگر به هجرت فکر میکنید، تولید محتوا میتواند یک شغل خوب و پردرآمد برای شما باشد.

مزایای کلاس آموزش تولید محتوا در اصفهان

کلاس آموزش تولید محتوا در اصفهان که  عمل به برگذاری آن کرده است برتری های فراوانی دارد. در ادامه به این اولویت ها می‌پردازیم:

قیمت پایین

همانطور که در اوایل مقاله گفتیم هدف ما از این دوره کسب درآمد نیست. ما پس از تمام شدن این وقت مشخصات تمامی دوستان را ذخیره میکنیم و بعد از گسترش  در بخش تولید محتوا اقدام به دعوت از دانش آموختگان برتر و بالا در زمینه تولید محتوا و بهینه سازی سایت میکنیم. از همین رو هزینه این دوره در برابر هزینه دوره ها و آموزش های تیم ها و سایت های دیگر بسیار پایین تر می‌باشد.

کیفیت بالا

سایت های بسیاری در حد وب اقدام به تولید آموزش در زمینه تولید محتوا و بهینه سازی داخلی سایت کرده اند. از جمله این سایت ها میتوان از سایتهای همیار وب، همیار وردپرس، متمم و … نام برد که دوره هایی با هزینه های فراوان تولید کرده اند. به هیچ عنوان اراده زیر سؤال بردن این دوره هارا نداریم ولی به شما قول میدهیم این دوره از نظر کیفیت با کیفیت تر از تمامی این دوره ها باشد.

کاربردی و عملی بودن آموزش

بر خلاف دوره های آموزش تولید محتوای سایت های دیگر، شما در کلاس آموزش تولید محتوا در اصفهان، به شکل کاملا علمی و کاربردی اقدام به یادگیری تولید محتوا کرده و آموزنده این دوره در طول دوره کاملا به بر طرف کردن اشکالات شما میپردازد.

اگر به افیلیت مارکتینگ علاقمند هستید مقاله‌ای در مورد نوشته‌ایم که می‌توانید آن را مطالعه کنید.

دیدگاه ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.