تولید محتوا در رشت
author avatar
بروزرسانی در تاریخ 2022/02/22

در مقاله‌ای که قبلا منتشر کردیم در مورد تولید محتوا در مشهد صبحت کردیم. امروز و در این مقاله قصد داریم درباره تولید محتوا در رشت صحبت کنیم. شاید با خودتان فکر کنید مگر چه فرقی دارد که در هر شهر چه نوع محتوایی را منتشر کنیم.

در این باره باید مطلع باشید که هر شهر محتوای خاص خود را می طلبد، حال برخی از شهرها به دلیل نزدیکی ممکن است یک نوع محتوا برای آن‌ها کافی باشد، اما در شهرهای دیگر این موضوع متفاوت است.

زمانی که در مورد انواع تولید محتوا صحبت می کنیم باید دانست که محتواها از انواع مختلفی تشکیل شده‌اند. یک شهر محتواهای ویدئویی را بیشتر ترجیح می دهند. برخی هم محتوای متنی را، این امر بسته فرهنگ هر شهر متفاوت است.

کسانی که خواندن را دوست ندارند ترجیح می دهند همان محتوا را یا به صورت پادکست یا بصورت ویدئویی گوش یا تماشا کنند. بطور مثال در استانی همانند لرستان که دارای مردمانی پر شور و نشاط هستند. طبق تحقیقاتی که ما انجام داده‌ایم محتوای ویدئویی بسیار بیشتر از متن روی آن‌ها تاثیر می گذارد.

باید تحقیق کرد تا ببینید که کدام شهرها از کدام محتوا خوششان می‌آید. شهرها یا استان‌هایی که سرانه مطالعه بالایی دارند طبیعتا محتوای متنی را هم خیلی دوست دارند. شما می توانید برای سفارش تولید محتوا با تیم منلین همکاری کنید.

دیدگاه ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.