سفارش تولید محتوا برای اینستاگرام
author avatar
mohsen faraji
بروزرسانی در تاریخ 2021/09/07

سفارش تولید محتوا برای اینستاگرام

در این مطلب قصد داریم به توضیح و نحوه سفارش تولید محتوا برای اینستاگرام بپردازیم، اما اول بگذارید توضیحی در مورد اینکه اینستاگرام چیست و این که چطور می توان در آن درآمدزایی کرد را با شما عزیزان مورد بررسی قرار دهیم. اینستاگرام امروزه به یکی از برنامه های اجتماعی که در سراسر جهان معروف شده است تبدیل شده است، این اپلیکیشن به تمامی افراد امکان کسب درآمد را می دهد؛ اما چطور؟

اولین نکته ای که باید در نظر بگیرید، این است که درآمدزایی در اینستاگرام چندان کار ساده ای نیست و به نبوغ و خلاقیت احتیاج دارد؛ پیش از آن، باید صبور باشید؛ در غیر این صورت قطعا به مشکل برخواهید خورد و یا درکل با تمامی صرف هزینه هایتان نیز به نتیجه نخواهید رسید، از جمله  راهکارهای کسب درآمد از این برنامه محبوب، تولید محتوا می باشد؛ جهت سفارش تولید محتوا برای اینستاگرام با ما تماس بگیرید.

تولید محتوا اینستاگرام,محتوای اینستاگرام,تولید محتوا اینستاگرام,
اینستاگرام

تولید محتوای اینستاگرام

تولید محتوای اینستاگرام به صورت با کیفیت و مناسب به یک سری المان های مناسب و با کیفیت نیاز دارد؛ عواملی هستند که در تولید محتوای اینستاگرام بایستی رعایت شوند. در ادامه می خواهیم این پیش نیاز ها را با شما عزیزان در میان بگذاریم و امیدوار هستیم که بتوانیم کمکی کنیم تا در تولید محتوای با کیفیت در شبکه های اجتماعی به یک فرد حرفه ای تبدیل شوید.

استفاده از عکس باکیفیت

استفاده از عکس با کیفیت بستگی به پست شما دارد، یعنی در برخی از پست های خود می بایست از فیلم استفاده کنید و در برخی دیگر از عکس، در تمامی این موارد که چه حالا از عکس یا فیلم استفاده می کنید، می بایست دارای بالا ترین کیفیت باشند.

شاید برایتان سوال پیش بی آید که بهترین تصاویر در چه سایز و چه رزولوشنی می باشند، در جواب سوال باید به شما بگویم که اصلی ترین و بهترین کیفیتی که شما می توانید برای تولید محتوای اینستاگرام تهیه کنید، 1920 در 1080 می باشد که در حال حاضر این نوع سایز و رزولوشن به یکی از بهترین سایز هایی که شما می توانید برای تصاویر خود در نظر بگیرید تبدیل شده است.

محتوای اینستاگرام,تولید محتوا اینستاگرام,محتوای اینستاگرام,
تاثیر کیفیت عکس پست های اینستاگرام

استفاده از چندین قالب یا رسانه مختلف

به صورت یکواخت کار نکنید؛ از قالب ها و فرمت های مختلف رسانه ای در پست های خود استفاده کنید؛ در سفارش تولید محتوا برای اینستاگرام باید به این نکته توجه کنید که می خواهید چه نوع قالب های رسانه ای را سفارش دهید. قالب های رسانه اینستاگرام به 3 دسته تقسیم می شوند که به قرار زیر هستند:

 • تصاویر
 • فیلم یا IGTV
 • پادکست ها

تمامی این 3 موارد می توان گفت تا حد نسبتا بالایی (حدود 90 درصد) در تولید محتوای اینستاگرام شما می توانند تاثیر گذار باشند. در نظر بگیرید که کیفیت تمامی این 3 مورد بسیار مهم می باشد و اگر این 3 قالب از کیفیت مناسبی برخورد دار نباشند تا حدی می توان گفت که تاثیر منفی در تولید محتوا اینستاگرام شما دارد.

ریپُست کردن در اینستاگرام

ریپست کردن یعنی چه؟ ریپست یک کلمه انگلیسی می باشد که در انگلیسی Repost نام دارد؛ حال کاربرد این ریپست چیست؟ به این صورت می باشد که شما می توانید از پست های افراد دیگر و یا پیج های دیگر استفاده کنید، شاید از خود بپرسید خب زمانی که من این کارو کنم حتما طرف مقابل از این کار من شکایت می کند! بله این کار امکان دارد  اما اگر بتوانید در چارچوب قوانین و یا حتی به صورت توافقی از پست های مربوط به کسب و کار خود در اینستاگرام استفاده کنید، می توانید تا حدی به فرایند تولید محتوا در اینستاگرام را به انجام برسانید.

همان طور که می دانید تولید محتوا برای اینستاگرام به خودی خود کار سخت و زمان بری می باشد، یک راهکار پیشنهادی برای افرادی که زمان کافی جهت تولید محتوای یونیک و ویژه ندارند، استفاده از پست های دیگر افراد است؛ شما می توانید پست های مربوط به کسب و کارتان را با توافق و هماهنگی پیج مورد نظر، در پیج اینستاگرام خود ریپست کنید.

تولید محتوا اینستاگرام,محتوای اینستاگرام,تولید محتوا اینستاگرام,
ریپست کردن در اینستاگرام

همکاری با واینر ها

در ابتدای کار ممکن است اینطور به نظرتان بیاید که کار با واینر ها، درست نمی باشد؛ منظور از درست نه اینکه اشتباه یا غلط باشد، خیر، بلکه اینکه امکان دارد تاثیری در کار شما نداشته باشد! ببینید اگر بخواهیم به صورت کلی بگوییم زمانی شما می توانید کار خود را با واینر ها آغاز کنید که کسب و کارتان تا حدی پیش رفته باشد و فالوور هایتان با محتوای کلی پیجتان آشنا شده باشند. واینرهای تاثیر قابل ملاحظه ای در دیده شدن پست های شما و تاثیرگذاری شان بر مخاطبین دارند.

زمان مناسب تولید محتوا در اینستاگرام

اینکه شما در یک زمان خاص پست بگذارید، بسیار مهم است؛ اگر مثلا شما ساعت 2 شب پست بگذارید، درصد خیلی بالایی وجود دارد که پست شما دیده نشود؛ زمان پست گذاشتن و تولید محتوا در اینستاگرام تاثیر بسزایی در دیده شدن آن و تاثیرگذاری اش بر افراد دارد؛ می توانید برای خود یک جدول زمان بندی جهت پست کردن محتوای تولید شده خود در اینستاگرام ایجاد کنید. سفارش تولید محتوا برای اینستاگرام خود را در سایت منلین به ثبت برسانید.

محتوای اینستاگرام,تولید محتوا اینستاگرام,محتوای اینستاگرام,
تعیین زمان برای پست گذاشتن
نتیجه گیری

در آخر به این جمع بندی می رسیم که امروزه برنامه شبکه اجتماعی اینستاگرام به یکی از بهترین مکان هایی که شما می توانید کار درآمدزایی و معروف شدن را آغاز کنید تبدیل شده است؛ تمامی این ها بستگی به هوش و خلاقیت شما دارد و اینکه چطور به تولید محتوا در اینستاگرام بپردازید.

سوالات متداول سفارش تولید محتوا برای اینستاگرام

 • آیا می توان کار سفارش تولید محتوا برای اینستاگرام را به منلین سپرد؟
  بله منلین این امکان را به وجود آورده است که طی قرار دادی به صورت ماهیانه برای شما کار سفارش تولید محتوا برای اینستاگرام را به صورت حرفه ای انجام دهد.
 • چگونه می توان در کار تولید محتوا برای اینستاگرام موفق شد؟
  اصلی ترین کاری که شما باید انجام دهید این است که کار شما دارای استمرار زیاد باشد و نا امید نشوید.
 • به صورت استاندارد چه قدر طول می کشد که در اینستاگرام حرفه ای شویم و تولید محتوای حرفه ای انجام دهیم؟
  بستگی به تلاش و کوشش شما دارد اگر سعی در یادگیری داشته باشید به طول 6 ماه حرفه ای کامل می شوید.

 

دیدگاه ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *