تعرفه های تولید محتوا اثربخش
author avatar
بروزرسانی در تاریخ 2022/01/31

 تعرفه و هزینه تولید محتوا متنی و اینستاگرام بر اساس کیفیت محتوا سنجیده می‌شود. قیمت‌های آورده شده در جدول‌های زیر طبق کیفیت  ارائه شده توسط تیم منلین است. پکیج تولید محتوا چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ موضوع مقاله ای که پیش رو دارید، در خصوص این است که چگونه و از چه طریقی می توان به یک پکیج هزینه تولید محتوا حرفه ای دست پیدا کرد؟ بنابراین ممکن است این سوال تاکنون ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد که رمز موفقیت تولید محتوای حرفه ای چیست؟ اگرچه روش خاص و ویژه ای در راستای پکیج تولید محتوای حرفه ای وجود نداشته و در دسترس نیست، اما به طور یقین فاکتورها و عواملی در این مسیر وجود دارد که می تواند بسیار موثر و مثمر ثمر باشد که در ادامه مقاله به این موضوع پرداخته می شود.

عوامل موثر بر هزینه و تعرفه تولید محتوا

می‌توان گفت که تولید محتوا یک کالا با قیمت ثابت نیست که ما بخواهیم یک هزینه ثابت را به شما ارائه کنیم. در واقع قیمت تولید محتوا به عوامل زیادی بستگی دارد که همگی باید در نظر گرفته شود و سپس هزینه این کار به شما اعلام گردد. به همین خاطر است که قیمت در بین تیم‌ها و وب سایت‌های مختلف متفاوت است. برخی از عواملی که بر قیمت تاثیرگذار هستند به این شرح است: موضوع انتخابی شما، محدودیت زمانی که برای تولید این محتوا در نظر گرفته‌اید، میزان تخصصی بودن محتوا، درصد منحصر بفرد بودن محتوا، میزان تسلط و تحصیلات تیم تولید کننده محتوا، کیفیت ویراستاری، سطح تخصص تیم تولید کننده محتوا  در سئو که خیلی مهم است. تمامی این‌ها بر تعرفه و هزینه تولید محتوا تاثر گذار هستند.

محتوای عمومی

 60 تومان
 • کیفیت تضمین شده محتوا
 • رعایت استانداردهای سئو
 • کارآمدی محتوا در سایت
 • رعایت اصول نگارشی
 • تاثیرگذاری حداکثری

محتوا تخصصی

70 تومان
 • کیفیت تضمین شده محتوا
 • رعایت استانداردهای سئو
 • کارآمدی محتوا در سایت
 • رعایت اصول نگارشی
 • کسب رتبه‌های برتر

اشتباهاتی که برای کاهش هزینه تولید محتوا نباید انجام داد!

تعرفه و هزینه تولید محتوا سایت و اینستاگرام، برای بسیاری از گروه‌ها خیلی مهم است و همیشه به دنبال ارزان‌ترین تیم یا فریلنسر برای این کار می‌گردند. اکثرا دیده شده کسانی که با هزینه‌های کم تولید محتوا را انجام می‌دهند محتوایی با کیفیت پایین انجام می‌دهند.

موفقیت آمیز بودن تولید محتوا به دلیل حرفه ای بودن

ناگفته نماند که کسانی که قصد دارند فعالیت خود را در این زمینه آغاز نمایند، این موضوع به عنوان یک سوال مهم در ذهن آنها وجود دارد و برای دستیابی به پاسخ آن می بایست اولویت های لازم و مهمی را در نظر بگیرند. برای این که بتواند تخصص و تجربه ای مفید و موثر را در پکیج تولید محتوای حرفه ای افزوده و بگنجانید، ابتدا بایستی به این موضوع آگاهی داشته باشید که چه جزئیاتی در این خصوص وجود دارد.

ضمن این که به طور حتم ایجاد محتوا توسط شما صرفا از طریق مطالعه، تحقیقات و پژوهش هایی که انجام داده اید، تهیه می گردد. بر همین اساس چنانچه بخواهید به تولید محتوای حرفه ای بپردازید، ضروری است به دنبال جزئیات بیشتری بروید و کلی نگری بهتری را برای ایجاد محتوا و مطالبی که تولید می کنید، به کار بگیرید. نگران تعرفه و هزینه تولید محتوا نباشید، تیم منلین با قیمت‌های مناسبی که برای تولید با کیفیت‌ترین محتوا در نظر گرفته با کم‌ترین قیمت محتوای با کیفیت بالایی را به شما تحویل می‌دهد

تعرفه پکیج تولید محتوای حرفه ای و ایجاد سازگاری

اگرچه نمی‌توان به پاسخ درست و مناسبی برای این سوال که از چه طریقی یک فرد می تواند در ابتدای مسیر پکیج تولید محتوا به تولید محتوای حرفه‌ای بپردازد، دست یافت، اما قطعا این موضوع بدیهی و باید رعایت نمود که یک ثبات خاصی در ایجاد محتوای شما وجود داشته باشد.

به طور مثال دیده می شود که یک فرد برای مدت یک هفته مشغول انجام تحقیقات و پژوهش بوده و توانسته محتوایی با کیفیت بالا و خوب تولید نماید و ارائه دهد. اما در جایی دیگر، فردی دیده می شود که کمیت و کیفیت محتوای وی هر روز رو به افت و کاهش است. بنابراین به این موضوع دقت داشته باشید که میان مطالب بایستی سازگاری وجود داشته باشد و حفظ ثبات از عوامل و فاکتورهای مهم و اساسی در تولید محتوای حرفه ای محسوب می گردد که می توانید اهمیت آن چندین برابر باشد.

ذکر این موضوع ضروری به نظر می آید که در برخی مواقع ایجاد محتوا به گونه ای انجام می گردد که مخاطب را از واقعیت دور می سازد که البته این موضوع در بسیاری از صفحات فعال امروزی دیده می شود. بسیاری از متخصصان و کارشناسان اقدام به تولید محتوایی می نمایند که سازگاری لازم را دارد اما برای مخاطب مفید نبوده و وی را جذب نمی نماید. دلیل این مساله می تواند وجود برخی مشکلات برنامه ریزی نشده و پیش بینی نشده باشد. پس از موارد مهم تولید محتوای حرفه ای، ثبات در انتشار است که اولویت دارد.

تعرفه و هزینه تولید محتوا متنی و اینستاگرامی
قیمت تولید محتوا

ایجاد فرآیند های خلاقانه در تعرفه پکیج‌های تولید محتوا

بنابراین برای حل این مشکل، سعی کنید برای این که جهت ایجاد محتوا سرگردان نشوید و به دنبال مطالب و عناوین جدید نگردید، حداقل روزی 30 تیتر مختلف و متعدد را تولید نمایید. از این طریق می توانید این اطمینان را به دست آورید که ایده ای که در مقاله و تولید مطلب به کار می برید، بر اساس خلاقیت و حرفه ای بودن خود شماست و قطعا نمونه ای است که مشابه آن وجود ندارد. لذا متقاعد خواهید شد که پتانسیل لازم و کافی را در راستای رسیدن به موفقیت دارید و از هدر رفت زمان جلوگیری می کنید.

اولویت قرار دادن کسب و کار در پکیج تولید محتوا

لازم است به این موضوع آگاهی داشته باشید که تولید محتوا، نوعی کسب و کار به شمار می رود و قطعا جنبه سرگرمی نخواهد داشت. اما بسیاری از افرادی که به تولید محتوای حرفه ای می پردازند، آن را صرفا یک سرگرمی می پندارند.

زمانی که ایجاد محتوا از دیدگاه شما، نوعی کسب و کار محسوب شود، ناخودآگاه حرفه ای بودن آن، در ایجاد محتوا به چشم می خورد. چراکه شما با نگاه جذب مخاطب به تولید آن پرداخته اید. چنانچه قصد تولید محتوای تخصصی را دارید، می بایست تمرکز بیشتری را بر روی بخش های خلاقانه به کار بگیرید. لذا سعی کنید به جنبه تجاری بودن آن دقت داشته باشید، زیرا در غیر این صورت از جوانب بازاریابی، فروش، شبکه سازی یا جریان نقدی آن چشم پوشی کرده اید.

تاکید زیاد بر اصول اساسی در پکیج تولید محتوا حرفه‌ای

اصولی که درباره آن صحبت خواهیم نمود، در صنعت خاصی که صحت آنها در بازه‌های زمانی بلند مدت به اثبات رسیده است، موجب شکل گرفتن فرضیاتی می گردد. زمانی یک محتوا ارزشمند محسوب می گردد که مخاطب حتی پس از مدت‌های طولانی که از ارائه آن می‌گذرد، محتوای مذکور را همچنان به عنوان یک مرجع کامل و قابل استناد می داند و همواره بدون هیچ شک و تردیدی از آن استفاده می‌کند. بنابراین، این موضوع را به عنوان یک اصل اساسی در ایجاد محتوا در نظر داشته باشید.

از سویی دیگر یک محتوای با ارزش، این توانایی را دارد که مشکل مخاطب را در هر زمینه‌ای که باشد، حل و فصل نماید و بدین ترتیب، محتوای شما از دید مخاطب به عنوان یک منبع کامل و جامع شناخته می‌شود. پس این موضوع نیز می‌تواند یک اصل مهم و مورد توجه تلقی گردد و شما را به ارزش ایده های خود برساند. پس فضای لازم را برای ذهن ایجاد کنید تا بتوانید خلاقیت متعلق به خودتان را به وجود آورید.

تعرفه و هزینه تولید محتوا متنی و اینستاگرامی

تعرفه و هزینه تولید محتوا خوب و جذاب چه مراحلی دارد؟

تعرفه تولید محتوا برای سایت، به حتم تا به الان متوجه اهمیت و ارزش تولید محتوا شده اید و درک کرده اید که یک محتوا خوب و جامع تا چه حد می‌تواند در برقراری ارتباط با دنیای بیرون از خودتان موثر باشد. نوشته های سر در مغازه ها و مراکز متفاوت خود نیز نوعی محتوا است اما ایا جامعیت لازم را دارا است ؟ ایا می تواند تمام منظور و هدف صاحب ان مکان را برساند ؟ ایا در شما به عنوان یک بیننده اشتیاق ایجاد می کند ؟ ایا شما را ترغیب به استفاده می کند ؟ مسلما همچین اتفاقی صورت نمی گیرد چرا که چیز ساده ای مانند عنوان نمی تواند از پس تمام این کارها بر بیاید.

در ابتدا لازم است بگوییم یک محتوای خوب و مناسب چه ویژگی هایی دارد که ان را از سایر تبلیغات متمایز می‌کند. اولین مشخصه ی یک محتوای خوب این است که می نواند معرف شخص خودتان باشد٬ شمارا ورای یک رئیس که صاحب یک بیزینس است نشان می دهد محتوای خوب می تواند از شما تصویری شامل انگیزه ها٬ اهداف٬ امید ها٬ سختی های مسیر و … بیافریند.

دیگر مشخصه ی ان اعتبار محتوا است. یک محتوای بی نقص بر اساس اطلاعات معتبر و صحیح و جامع جمع اوری و تولید شده است و قابلیت ارجاع و بررسی دارد. سایر مواردی که حائز اهمیت است شامل خلاقیت٬ گوناگونی قالب های تولیدی٬ رسایی مفهوم و …. است که باید جزو ملاک های ارزیابی کننده قرار بگیرند.

مراحلی که برای تولید محتوا خوب با گوشی باید طی کنیم

تصمیم گرفتن به تولید محتوا

ساده ترین و شاید به باور برخی مضحک این است که ما تصمیم بگیریم تا محتوایی در جهت پیشبرد کار خود تولید کنیم. ما باید در ابتدای مسیر متوجه اهمیت تولید محتوا بشویم و سپس بخواهیم تا به طور جدی فعالیت تولید را اغاز کنیم. نکته ای که مهم است این است که ما باید بپذیریم تولید محتوا ممکن است کار دشواری باشد و لازم است ما در طی باقی مراحل صبور باشیم و پشتکار و تلاش خود را از دست ندهیم پس با یک لبخند و اعتماد به خود کار را شروع می کنیم.

یافتن دلیل تولید محتوا

محتوای تولیدی شما باید یک هدف خاص را دنبال کند و بتواند پاسخ یک سوال باشد. مخاطب شما پس از مواجه با محتوای تولید شده ی شما باید بتواند به این سوال که به چه علت این محتوا تولید شده است پاسخ بدهد. محتوای شما باید با یک ایده و هدف شروع به شکوفایی کند و در نهایت بتواند ان ایده و هدف را بازتاب بدهد و بیان کند. در صورتی که محتوا ی شما نتواند مخاطب را به یک نتیجه برساند و یا سوالات و ابهامات او را برطرف کند فاقد ارزش است و تمام تلاش هایی که در سایر مراحل می کنید بیهوده و بی فایده است.

بدانید دارید چه می کنید

در این بخش از تعرفه و هزینه تولید محتوا تخصصی شما باید پس از انتخاب ایده، هدف خود خوب بررسی کنید که از چه طریقی می توانید ان را شکوفا کنید و بال و پر دهید. لازم است در این مرحله نمونه هایی از محتوا های تولید شده را ببینید و با دید باز و بصیرت ان را بررسی کنید و سپس از نکات ان و ویژگی های ان برای ساخت و تولید محتوای خودتان کمک بگیرید هر چه بیشتر محتوا های متفاوت را ببینید و بررسی کنید دانش شما نسبت به چیستی تولید محتوا خوب افزایش می یابد.

مسیر شما برای تولید محتوا هموار تر می شود. به خاطر بسپارید که کپی کاری علاوه بر اینکه پیگرد قانونی دارد و ممکن است شما را طرف حساب قانون کند٬ باعث می شود شما سرمایه و وقت خود را تلف کنید چرا که هیچ جذابیتی برای مخاطبین ندارد و تنها از اعتبار شما می کاهد و به اعتبار منبع شما برای کپی می افزاید.

تعرفه و هزینه تولید محتوا متنی و اینستاگرامی

هزینه تولید محتوا در قالب‌های مختلف

بعد از اینکه به درستی نسبت به چرایی و چیستی تولید محتوا مسلط شدید حال وقت آن است که یک قالب مناسب برای تعرفه تولید محتوا خوب خود انتخاب کنید. ویژگی‌های قالب مناسب این است که بتواند به درستی هدف شما را بازتاب دهد و از هر جهت با کار و ایده ی شما همخونی داشته باشد. انتخاب نا درست قالب محتوا نمی تواند به درستی بین شما و مخاطبانتان ارتباط برقرار کند.

محتوا به طور کلی در چهار قالب تصویر٬ ویدئو٬‌ صدا و متن تولید می شود. قالب انتخاب شده علاوه بر اینکه باید با موضوع  محتوا ارتباط داشته باشد و با ان سازگار باشد باید با جو جامعه و سلیقه و ترجیح مخاطبین نیز همگام باشد. اگر این دو نکته اساسی را در تعیین قالب رعایت نکنید محتوای شما هر قدر هم که دارای کیفیت باشد اثر گذاری مناسب را نخواهد داشت و ارتباط لازم را بین مخاطب و شما و حرفه یتان برقرار نمی کند.

فرمت های تولید محتوا

بعد از انتخاب قالب خود باید فرمت مربوط به ان قالب را پیدا کنید. فرمت ها به شما اجازه میدهند تا خلاقیت بیشتری به خرج دهید و دست شما را برای متفاوت بودن باز می گذارد. بیش از ۴۰ نوع فرمت متفاوت برای هزینه های تولید محتوا خوب تا به امروز شناخته شده است که برخی برای همه قالب ها و برخی تنها برای یک قالب کاربرد دارد. از نمونه های معروف فرمت ها می توان به موشن گرافیک ٬ اینفوگرافیک٬ وایت پیپر٬ رپورتار٬ اخبار٬ بازی ها٬ مسابقات و …. اشاره کرد.

وقت ضبط است

بعد از طی کردن تمام مراحلی که گفته شد حال زمان ان است که ایده ها و مطالب خود را در قالب و فرمت مورد انتخاب خود پیاده کنید. تمام چیز هایی که میخوتهید به مخاطب خود انتقال دهید را ابتدا به شکل منطقی لیست کنید و بعد به کمک خلاقیت خود در شرایط انتخابی خود اجرا کنید.

وقت ان است که سناریو خود را برای مخاطب ظبط کنید. یادتان باشد که به ریزه کاری ها توجه کنید و سرسری از این بخش نگذرید. تمام مراحل پیش و مطالعات و تحقیق هایی که انجام دادید برای رسیدن به این نقطه بوده است. مخاطبان شما تنها این بخش از کار از شما مشاهده می کنند پس تمام سعی خود را بکنید تا اثر گذاری خود را اعمال کنید.

انتشار دهید

محتوای شما پس از زحمات فراوان اماده شده است پس از بازنمایی و گرفتن ایرادات اماده این است که انتشار پیدا کند. نحوه ی انتشار کار شما بسته به نوع و قالب و فرمت ان متفاوت است. ممکن است این انتشار در فضای سایت  ها و وب سایت ها و یا اپلیکیشن ها منتشر شود ممکن است به شکل تراکت یا بیلبورد و دیوار نوشته باشد حتی ممکن است به شکل یک تبلیغ مبیان برنامه در تلوزیون و یا رادیو منتشر شود. انتخاب شیوه ی انتشار محتوا نیز تضمین می کند که محتوای شما به خوبی در دسترس مخاطبان قرار بگیرد. شما در طی تمام این مراحل مسیر توانید از کمک مهندسین و متخصصین تولید محتوا که دارای تجربه و دانش بیشتری در این خصوص هستند بهره بگیرید.

قیمت و هزینه تولید محتوا برای سایت ورزش 3

محتوای با کیفیت محتوایی است که هم برای خواننده و کاربران جذاب  باشد و هم برای موتورهای جست وجوی گوگل. پس اگر تولید محتوای خود را به یک نویسنده خبره بسپارید که به درستی یک محتوای با کیفیت را طبق ویراستاری سئو بنویسد هزینه­ی بالایی انجام نداده‌­اید.

تعرفه تولید محتوا، برای مثال سایت ورزش 3 را در نظر بگیرید؛ به نظر شما هزینه­ی تولید محتوا در این سایت چه قدر می­تواند باشد؟این سایت یکی از پربازدیدترین سایت­ها در زمینه­ی ورزش و اخبار ورزشی است. روزانه افراد بسیار زیادی از این سایت بازدید می­کنند. مقاله­ها، ویدئوها و اخبار آن­ها را می خوانند و از نتایج زنده مسابقات آگاه می شوند. شاید بتوانیم با قاطعیت بگوییم که این سایت در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگ ترین و قدرتمندترین سایت و رسانه­ای شده است که در زمینه ورزشی فعالیت می کند. مردم حتی با این حال که گاهی اوقات خود ورزش نمی کنند ولی بسیار به ورزش و اخبار ورزشی علاقه مند هستند.

نگاهی به گذشته

در گذشته که اینترنت نبود معمولا روزنامه های ورزشی جزو پر تیتراژترین روزنامه ها بوده اند. نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا ورزش مخاطبان و تماشاگران خاص خود را دارا است. در حال حاضر سایت ورزش 3 یکی از سایت هایی است که به صورت تخصصی بر روی ورزش فعالیت می کند. اخبار ورزشی را اعلام می کند، نتیجه­ی مسابقات ورزشی را اعلام می کند و آن ها را مورد بررسی قرار می دهد.

 جدول لیگ های برتر ورزشی را منتشر می کند و کاملا حرفه ای روی تولید محتوا در زمینه ورزشی فعالیت دارند. که این سایت ، یک سایت به شدت محتوا محور است که در زمینه بیشتر ورزش ها فعالیت دارد. و با استفاده از تولید محتوای با کیفیت مخاطبین بسیار زیادی را به خود جذب کرده است و رتبه الکسا خود را بالا برده است و در گوگل نیز دارای رتبه بالا و بسیار خوبی است.

تعرفه و هزینه تولید محتوا متنی و اینستاگرامی

حال اگر بخواهیم به این سایت یک نگاه بیندازیم فکر می کنید که با توجه به مخاطبین زیادی که دارد پس حتما هزینه های گزاف و بسیار بالایی را برای تولید محتوا پرداخت می کند. اما در واقع به این صورت نیست اگر بخش های مختلف این سایت را مورد بررسی قرار دهیم و با انواع محتواهایی که این سایت منتشر می کند آشنا شویم می توانیم میزان هزینه هایی که آن ها برای تولید محتوا پرداخت می کنند را بفهمیم.

بررسی بخش­های مختلف سایت

بخش اول جدول مسابقات است به طوری که وقتی شما وارد این سایت می­شوید اولین چیزی که نظر شما را جلب می کند نمودار ها و جدول های لیگ ها و مسابقات است. این نمودار ها و جدول ها معمولا در سایت های اصلی مسابقات منتشر می شوند و این سایت فقط آن ها را باز نشر و در اختیار مردم قرار می دهد. پس در این بخش هیچ هزینه ای برای تولید محتوا پرداخت نمی شود فقط از سایت اصلی برداشته و در سایت خود برای مخاطبین قرار می دهند.

بخش بعدی در این سایت ، بخش اخبار ورزشی است . که دومین قسمتی است که تولید محتوا در آن انجام می شود . این سایت در تلاش است تا با استفاده از انواع منابع موجود ، اخبار تمام رشته های ورزشی را نشر دهد . مثل نتایج مسابقات ، که در زمان های مختلف مثل جام جهانی فوتبال به صورت آنلاین نتایج را روی سایت قرار می دهد و یا در زمان المپیک و بازی های آسیایی تمام اخبار مربوطه به رشته های ورزشی مختلف را نشر می دهد ، جدول تعداد مدال های کشورهای مختلف را به صورت آنلاین نمایش می دهد و یا اتفاقات ورزشی را پوشش می دهند.

اطلاعات منتشر شده در سایت ورزش 3

بیشتر اطلاعاتی که این سایت منتشر می کند بر اساس اطلاعاتی است که خود باشگاه ها و یا خود بازیکنان آن را اعلام می کنند. پس کار سایت ورزش 3 این است که این اطلاعات را به صورت باز نشر به روی سایت خود قرار دهد. البته نباید فراموش کرد که افراد یا خبرنگارانی در این سایت مشغول به کار هستند که با کسب اطلاعات و با توجه به سرمشق و سیاست سایت آن اطلاعات را در اختیار مخاطبین و کاربران قرار می دهند.

همین افراد تولید محتوای سایت را نیز به عهده دارند که با استفاده از منابع داخلی و یا خارجی اخبار و اطلاعات را جمع آوری ،ترجمه و تالیف میکنند و با توجه به سرمشق سایت ورزش 3 آن ها را منتشر می کنند. ارائه انواع آمارها و ارقام های مختلف در رابطه با هر ورزشی که طرفداران خاص خود را دارد همیشه جذاب بوده است. برای مثال می توان جدول گل زنان لیگ برتر فوتبال ایران را در سایت بارگذاری کرد که جزو عنوان هایی است که مخاطبان بسیاری دارد.

بخش دیگر این سایت ویدئوهای ورزشی است که یکی از جذابترین قسمت­های سایت می­باشد.بیشتر ویدئوهای موجود در این سایت از صحنه­های جالبی است که در طول مسابقات یک رشته ورزشی خاص اتفاق میفتد که باعث سرگرمی و جذب مخاطبین می شود.

جمع بندی هزینه تولید محتوا برای سایت ورزش 3

پس اگر به صورت کلی هزینه­های این سایت را مورد بررسی قرار دهیم می­بینیم که این سایت با هوشمندی اهدافی را مشخص و نیازهای رسیدن به این اهداف را درک کرده است و با استفاده از جمع آوری اطلاعات ورزشی،ویدئوها،عکس­ها و نوشته­ها،افراد علاقه­مند به ورزش را به خود جذب کرده است.پس هزینه­های زیادی بابت تولید محتوا نمی­پردازد.و تنها هزینه­های آن در قالب جمع آوری اطلاعات و اخبار وترجمه و ویرایش عکس و ویدئو است.

تعرفه و هزینه تولید محتوا متنی و اینستاگرامی

راز تعرفه و هزینه تولید محتوا برای افزایش فروش

راز تعرفه و هزینه تولید محتوا چیست؟ در هر زمینه‌ای که باشد رازهایی وجود دارد، که فهمیدن آن‌ها میتواند به شخص کمک کند تا در آن موفق باشد. تولید محتوای موفق در فضای مجازی هم رازهایی دارد که دانستن آنها امری ضروری هستند. پس با هم این موارد را مرور می کنیم.

1. اولین راز الگویی را برای تولید محتوا ایجاد کنید

افرادی که میخواهید برای تیم تولید محتوایتان انتخاب کنید، را می توانید از چند طریق جمع کنید. هر کدام از این افرادی که انتخاب می کنید باید هر کدام استراتژی عملی مجزایی را داشته باشند. رویکردهایی در زمینه تجارت، رقابت محتوا، تخصص هر فرد در این زمینه را مورد بررسی قرار دهید. در زیر تعدادی از این موارد را مرور می کنیم:

 • استخدام یک کارشناس ویژه اختصاصی: اگر اولویت های بالاتری در زمینه تولید محتوا داریدو می خواهید که حجم بالایی از محتوا را تولید کنید، یا برای پر کردن یک کانال یا یک سیستم عامل خاص به محتوا نیاز دارید. شاید ارزش این را داشته باشد که تمام وقت را روی آن گذاشت.
 • استفاده از متخصصان داخلی: این یعنی در هر زمینه که می خواهید محتوا را تولید کنید یک متخصص مربوط به آن رشته یا شاخه را در نظر بگیرید.
 • برون سپاری به افراد متخصص: مشاغل کوچک، تیم های نوپا یا گروه هایی که آماده سرمایه گذاری در مقیاس های کوچک هستندف ممکن است ترجیح دهند با نویسندگان آزاد همکاری کنندیا اینکه با یک آژانس محتوا همکاری کنند یعنی همان تیم های تولید محتوا.

تعرفه و هزینه تولید محتوا متنی و اینستاگرامی

2. تراز خلاقیت و استراتژی

به اشتراک گذاشتن داستان های مفید و جذاب، مخاطبان شما را وادار به خواندن می کند. اگر از قالب های مختلف تولید محتوا کار نمی کنید، باید شاهد کاهش بازدید ها و علاقه مخاطبان به محتوایتان خواهید بود. دستیابی به تراز خلاق و استراتژیک یک تلاش از بالا به پایین است. بیایید با تصمیم گیری عملی و تاکتیکی که باید قبل از نوشتن یک کلمه واحد شروع شود ، شروع کنیم.

برای فروش بسیار تولید محتوا بی آلایش نمی‌باشد. تمام جیزها وابسته به مکان کتبی شما و حسن تفاهم دارد. خوب می‌باشد دیدگاه رقبا در این راه تولید محتوا برای فروش بیشتر ساده نیست! همه چیز بستگی به فضای نوشتاری شما و حسن نیت دارد. بهتر است نگاه رقیبان در این مسیر ملاحظه بشود.

شاخص های تولید محتوا برای فروش

راز تولید محتوا در جهت فروش با مندرجات تعزیه گردانی و تفریحی منفاوت است. در جهت اینکه قادر باشیم یک مندرجات نکته بین در نمودار فروش دارا باشیم می‌بایستی توانمند باشیم شاخصه‌های پر اهمیتی را مورد نظر استقرار بدهیم. مد نظرتان داشته باشید که مجموعه‌های پر اهمیتی در نمودار تولید محتوا در جهت فروش دارای هویت است. بهره گیری از ارزش اختصار محتوا یکی از مجموعه‌های خیلی پراهمیت در این نموار می‌باشد.

تصور کنید شما سایتی در جهت فروش قطعه‌های کامپیوتر و یا وسایل جانبی تلفن همراه را دارایید، در این نمودار به شکل روزمره موضوع عرصه می‌دهد و موضوع عرصه شده از سمت شما می‌بایست تازه باشد. مد نظرتان داشته باشید که مجموعه‌های درهم در این نمودار خود دارای طبقه بندی‌های متفاوتی می‌باشند که در ارزش تبدیل محتوا این مسئله بازبینی می‌شود که آیا محتوای تکلیف شده در طی فاصله زمانی تعیین شده تبدیل به موردهای برگزیده کاردانان شده یا نه. این مسئله از جهت های گوناگون بازبینی می‌شود اندازه معروفیت محتوای شما بازبینی می‌شود.

تعرفه و هزینه تولید محتوا متنی و اینستاگرامی

تلاش برای فروش بیشتر

تعرفه تولید محتوا برای فروش بیشتر می‌بایست از چهار اساس پر اهمیت فرمانبرداری نماید، حلقه های در هم یکی از این اساس‌ها می‌باشد. حلقه‌های درهم به این منظور که قادر هستیم قسمت پر اهمیتی از یک قسمت را از قسمت دیگر جدا کنیم ولی علی‌الدوام نمود باشیم این مورد در فروش یک کالا شمایل پراهمیتی دارد.

در حقیقت می‌بایست محتوای تکلیف شده به شکلی با بقیه محتواهای تکلیف شده پیوستگی داشته باشد و زنجیره‌ی‌ پراهمیتی تشکیل شود. اگر تلاطم محتوای تکلیف شده را کاهش دهید به عملکرد صحیح نمی‌رسید.

پارامترهای تولید محتوا برای فروش

هزینه تولید محتوا به قصد فروش بیشتر کالا می‌بایستی از سه جنبه بازبینی بشود. دیدگاه اول به این صورت می‌باشد که یک کالا اگر از نظاره وضعیت پسندیده می‌باشد آیا از دیدگاه نرخ شایسته می‌باشد یا خیر این برآورد می‌بایست بصورتی نکته سنجانه و صحیح جلو رود. فقط متن (این محصول خیلی کم قیمت تر از بقیه‌ی کالاها میباشد) قادرن نیست اثرگذار باشد.

راز تولید محتوا برای فروش می‌بایست به‌صورتی جلو برود که سازگار با علایق مردم باشد. به این منظور که می‌بایست به شکلی باشد که یک شخص از سرشت شگفت انگیزی محضوظ بود باز هم قادر باشد به عملکردی پسندیده‌ای دست پیدا کند. مضمون پر اهمیت دیگری کارآیی دارد و آن بازبینی نکته سنجانه شکست رقیبی پر قدرت است.

اشخاص می‌بایست توانمند باشند رقبای پر قدرت خود را از دیده محتوایی آگاهی نمایند‌.  رقبا به دو دوسته تقسیم بندی می‌شوند. رقبایی که دارای کالای با کیفیتی در جهت فروش هستند و کاردان به ارزش وضعیت خوب کالا از آنها ابتیاع می‌کنند در جهتی که روایتی از محتوای خوب نمی‌باشد.

گروه دوم

گروه دوم رقبایی می‌باشند کا از نوع کیفیت کالا در حالت متوسط استقرار دارند‌ ولی چون دارای محتوای خوبی هستند به عملکرد پسندیده‌ای می‌ رسند و می‌توانند فروش بسیاری را دارا باشند بدین سبب تولید محتوا در جهت فروش افزون تر به نوبت خود می‌بایست قادر باشند از هر دو مورد را به گونه‌ای نکته سنجانه و درست مورد محاسبه قرار دهد.

تولید محتوا برای فروش بیشتر می‌بایست چگالی واژه‌ها را به شکلی ژرف نگر محاسبه نماید به این منظور که لازم می‌باشد که برجسته شود هر واژه‌ کجا به درد می‌خورد و چه اثری بر روی مستمع خواهد داشت. مسئله پر اهمیت دیگری که باید در نظر گرفت این است که در جهت اینکه بتوانید زودتر در مقصودهای اولیه گوگل استقرار یابید لازم است که گوگل را سخت بگیرید و به قانون که بر روی آن اصرارورزی هویت دارد انتظام تاثیر دهید.

راز ها و اصول اساسی تولید محتوا برای فروش بیشتر

اصول پر اهمیتی که در نمودار تعرفه تولید محتوا در جهت فروش هویت دارد که این اصول به نوبت تودش پارت بندی‌های گوناگونی را شامل می‌شوند در نظاره داشته باشید که تولید محتوا در جهت فروش افزون تر لازم به تندروی بالنده دارد به این منظور که نمی‌توان این صورت تجسم کرد که در وقتی بلند مدت عملکردی نیک می‌باشد.

اگر در طی ماه یک محتوا در سایت خود اسقرار دهید هر اندازه هم که محتوای شما یونیک و فایده بخش باشد قادر نیست به عملکرد خوبی برسد زیرا تجلی از قانون‌های تولید محتوا در جهت فروش به حساب می‌آید. برتر می‌باشد تفاوت میان آگهی‌ها و بازاریابی را بدانیم برتر است توانمند باشیم مشاهده‌مان را به این اصول نکته سنجانه جلو ببریم. برتر است اشخاص توانمند باشند در راه آموزش به عملکرد موردنظر دست پیدا کنند.

تولید محتوا برای فروش بیشتر به این منظور که مجموعه‌های ازدیاد یک محتوا بصورت ژرف نگر متعاقب شود لازم به بهره گیری از افتراهای عجیب و غریب یعنی تشریح از یک کالا نباشد. گویی باورش دشوار باشد ولی تا این هنگام هم تکلیف کردن یک محتوا در جهت فروش افزون تر یک کالا کار آسانی نمی‌باشد و حتی ارتباطی به اندازه مرور کاتب ندارد.

چیزی که اهمیت دارد مراعات اصول و قانون‌ها به بهترین گونه می‌باشد. آموزش در جهت تکلیف یک محتوا باید به گونه‌ای باشد که هر سمت از قسمتی دیگر جدا شده به نظاره می‌رسد. تماماً مراعات مجموعه‌های پراهمیت تولید محتوا در جهت فروش از مهم بودن افزونی بهره‌مند است‌.

تعرفه و هزینه تولید محتوا متنی و اینستاگرامی

هزینه و قیمت کارخانه تولید محتوا چه ویژگی هایی دارد؟

تعرفه و هزینه کارخانه تولید محتوا چند مورد قانون‌های خیلی پر اهمیت را مورد نظاره اسقراره می‌دهد در نگرش قرار دهید که در کارخانه تولید محتوا ضابطه‌های نوشتاری در خواستار خیلی پراهمیت می‌باشد.

معرفی کارخانه تولید محتوا

کارگاه تولید محتوا به منظور مکانی که توانمند باشد همه‌ی زاویه‌های بازاریابی کاردانان را استتار می‌دهد. این مسئله را از زاویه‌های گوناگون مورد محاسبه استقرار می‌دهیم. یکی از خصوصیات پر اهمیت تعرفه و هزینه تولید محتوا دارا بودن منبع‌های گوناگون درآمدی می‌باشد. بدین لحاظ فاقد بودن منبع‌های درآمدی بسنده از خطاهای تولید محتوا به حساب می‌آید. در عنایت داشته باشید که در جهت دارا بودن یک تولید محتوای خوب می‌بایستی در اول بازبینی کرد که آیا پتانسیل واجب در نمودار درآمد آنلاین هویت دارد با نه. کارخانه تولید محتوا با دارا بودن کالاهای بسنده سروکار ژرف نگری دارد.

به هر حال فاقد بودن کالا به منظور تولید محتوا به صورت مجازی جلو رفته است. در نظاره قرار دهید که زمانی یک کالا در خالت معمولی استقرار دارد باعث می‌شود که اشخاص بسیاری در این شالوده راغب شوند و این به منظور حمله به سوی کالاهای مورد نظر می‌باشد. اکنون اگر استراتژی ژرف نگر در شالوده تولید محتوا قابل استفاده نباشد عملکردی نخواهد داشت.

به این صورت که گواه نمایان می‌کند ایده‌های شبکه کلاها از بقیه‌ خصوصیات کارخانه تولید محتوا می‌باشد که البته در زیر نمودار کالاهای بسنده استقرار گرفته می‌شود در این راه می‌بایستی در نظاره داشته باشید که مقدور نیست یک سایت و به قریحه محتوای آن با یک کالای برقرار به فروختن برود. اگر کالاها در حالت کپی استقرار گرفته شود شاید در دیده اول نگران کننده باشد ولی به تندروی به فروختن بسیار امکان پذیر خواهد شد.

استانداردهای کارگاه تولید محتوا

کارگاه تولید محتوا با آرمان گرایی همقدم می‌باشد که فایده بخش نمی‌باشد. علی‌الدوام اشخاص به متعاقب برترین محتوا می‌باشند که عملکرد نیکی را دارا نیست به صورت کلی سبب ممانعت از ترفیع می‌شود. در کارگاه تولید محتوا می‌بایست بازاریابی به صورت ژرف نگر توسط خود کالا بگیرد و لازم به تشریح و تحسین‌های هذیات نخواهد بود. یک مسئله پر اهمیت دیگر در نمودار کارگاه تولید محتوا می‌باشد. در دیده داشته باشید که کالاهای پذیرفتنی در سطح فروختن از اهنیت بسیاری بهره مند می‌باشند.

کارخانه تولید محتوا می‌بایست قرارگاه ژرف نگری داشته باشد. در دیده داشته باشید که در جهت رسیده یک وب سایت به ژرف نگری و درستی لازم می‌باشد که همه‌ی مورد قبول اسقرار گیرد. اینگونه که ظواهر نمایان می‌کند یک محتوای نکته سنج و درست می‌بایستی توانمند باشد. با شروط نکته سنج و درستی را جلو ببرد. نگاه کاردانان در آخر تعیین خواهد شد بدین لحاظ نبایو اینگونه اندیشه کرد که هر شخص به محض داخل به سایت از آن سایت حتمی ابتیاع خواهد کرد.

تعرفه و هزینه تولید محتوا متنی و اینستاگرامی

فرمت های مختلف کارخانه تولید محتوا

کارگاه تعرفه و هزینه تولید محتوا ویدیویی و اینستاگرامی می‌بایست قادر باشد با فرمت‌های گوناگون آمیزگار باشد بدین لحاظ آمیزگاری تولید محتوا خیلی پر اهمیت می‌باشد. در عنایت قرار دهید که در کارگاه تولید محتوا می‌بایست مستمع به صورت ژرف نگر گزینش شود. توجه کنید که استقرار بر این محتوایی تولید نمایید که از هر دیده پذیرفتنی می‌باشد و به این منظور شما در این شالوده تردستی لازم را دارا هستید ولی دارا بودن تردستی لازم تمام ماجرا نمی‌باشد کارگاه تولید محتوا بر روی شناختن علایق مستمعان خیلی پافشاری دارد.

یک مسئله خیلی پر اهمیت هویت دارد کسانی که نیت دارند به صورت ژرف نگر و درست از کارخانه تولید محتوا بهره گیری کنید می‌بایست به صورتی این شیوه را پیش بگیرند که توانمند در جهت کاردانان بدسلیقه مورد نیکی به حساب می‌آید. در نظاره داشته باشید که اعمال دریت یک نوشته به این صورت می‌باشد که کاردانان با علایق بد نیر تا پنجاه درصد از نوشته رضایت داشته باشند. یک مسئله را توجه کنید که تشریح از متن‌های بد خیلی متفاوت ار تشریح از متن‌های نیک می‌باشد به این منظور از دو روش سلیقه مواجه هستند.

بهترین سبک ها

سبک اول آن به این صورت می‌باشد که اشخاص علاقه دارند از خود کالا بسیار بدانند ولی دسته‌ی دیگر هم هستند که به راه‌های خرید کم هزینه علاقه دارند و به شکلی به متعقاب میانبر هستند به این صورت مراعات فرمت‌های گوناگون در تولید محتوا باعث می‌شود که نقش کارخانه تولید محتوا به نیکی ایفا می‌شود. یک مسئله پر اهمیت دیگر که در جهت کارخانه تولید محتوا نظاره می‌شود به این شکل می‌باشد که اگر شما نیت دارید محتوایی تولید کنید که در جهت کار و کسب شما یک گزینش عالی شود می‌بایست مستمعان را بخش بندی کنید.

اشتباهات رایج کارخانه تولید محتوا

کارگاه تولید محتوا به خطاهای گوناگونی که در این شالوده هویت دارد خیلی اهمیت می‌دهد. در عنایت داشته باشید که اشخاص به هیچ عنوان نباید اندیشه کنند که اگر یک کالا کم قیمت تر است بعد از فروش افزونی دارد به این منظور که نویسنده نباید دایماً به این اندیشه باشد که یک کالا را کم قیمت تر به فروش برساند این افکار غلط می‌باشد.

مسئله‌ دیگر به این صورت است که در تولید محتوا چیزی که خیلی پر اهمیت است کالاهای با کیفیت می‌باشد و تمرکز اصلی بر روی ارزش کار می‌باشد در حقیقت این توصیه‌های اعجاب انگیز می‌باشد که خرید یک کالا را افزون تر می‌کند و در تولید محتوا می‌بایست مراعات شود که آیا هزینه‌ها به درستی معرفی می‌شوند یا نه. ضابطه‌های کارگاه تولید محتوا نمونه با کیفیت کالا و نوع خرید پابرجا می‌باشد. تولید محتوا یک پیشه پر اهمیت می‌باشد.

تعرفه و هزینه تولید محتوا متنی و اینستاگرامی

بازاریابی محتوا یا Content Marketing چیست؟

هزینه تولید و بازاریابی محتوا نقش بازاریابی های سنتی در کسب و کار های امروزی روز به روز کمتر و کمتر می شود. از این رو یک بازاریاب موفق باید با شیوه های نوین بازار یابی یعنی بازاریابی محتوا آشنا شود و از آنها استفاده کند. بازاریابی محتوا یکی از رویکرد های استراتژیک برای بازاریابی های نوین است که با هدف هزینه تولید محتوا ارزشمند بصورت مداوم برای جذب مشتریان هدف است.

در این نوع بازاریابی شما به جای اینکه محتوای کپی شده یا بی کیفیت را ارئه دهید با انتشار مطالب واقعی و ارزشمندی که منتشر میکنید مشتریان خود را در حل مشکلاتشان کمک می کنید. بازاریابی محتوا توسط برند های مشهور جهان ارائه می شود

تحقیقاتی که در سالیان اخیر از تیم های بزرگ شده است ثابت کرده است که آنها از بازاریابانی بهره میبرند که از بازاریابی محتوا برای رشد گروه و ان برند استفاده کنند. این تکنیک توسط برند بسیار مشهور و معرف حضور شما یعنی مایکروسافت استفاده می شود. که حتی امروزه این تکنیک توسط مشاغل بسیار کوچک نیز استفاده می شود.

بازاریابی محتوا برای شما و مخاطبین شما مفید و مناسب واقع شده است. سه دلیل مهم برای تیم ها و بازاریابان محتوا وجود دارد که همین هم دلیل استفاده آنها از این تکنیک است.

 • افزایش فروش
 • صرفه جویی در هزینه ها
 • مشتریانی که به این برند وفادار می مانند
بازاریابی محتوا در زمان حال و آینده

تفاوت بین بازاریابی در زمان حال و آینده این است که در بازاریابی های سنتی که از طریق تبلیغات انجام می شود گروه ها محصولاتشان را از طریق آگهی هایی که پخش می شد محصولاتشان را به فروش می رساندند اما در بازاریابی محتوا این کیفیت محصول است که باعث فروش آن می شود و می توان روی آن سرمایه گذاری های کلان انجام داد.

پنج مورد از بازاریابی محتوا

سعی کنید برای این پنج نوع قالب تولید محتوا هزینه های خوبی پرداخت کنید. همان اندازه ای که محتوا انواع مختلفی دارند این مورد هم همان انواع محتوا است. هدف ما این است که شما بتوانید همانند کسانی که حرفه ای هستند در بازاریابی محتوا شما هم همانگونه باشید. ما به زودی مقاله هایی را برای شما آماده می کنیم با عنوان های 50 تکنیک بازاریابی که شما میتوانید از آن ها استقاده کنید. این پنج موردی که وجود دارد را در زیر با هم مرور می کنیم :

اینفوگرافیک ها

که در این مورد قبلا در مقاله ی آموزش تولید محتوا مفصل در مورد آن صحبت کردیم. اینفوگرافیک های گرافیک های عمودی و افقی هستند که شامل آمار ها ، نمودار ها و سایر اطلاعات می شوند.

صفحات وب

تفاوت یک صفحه ی عادی و یک صفحه که در مورد بازاریابی است چیست؟ جواب این سوال را می توانید در وب سایت Moz مطالعه فرمایید. این سایت در مورد SEO مقالات مفیدی به صاحبان وب سایت ها و سئوکاران عرضه می کند.

پادکست ها

پادکست ها هم نوعی دیگر از محتوایی است که تولید می شود و با ان میتوانید استفاده های بی شماری را انجام دهید.

ویدیو ها

تولید محتوای ویدیویی بسیار مهم است زیرا دنیای تولید محتوا به سمت تولید محتوای ویدیویی پیش می رود پس تولید اینگونه از محتوا می تواند باعث رشد تیم و توسعه بازاریابی شما شود.

کتاب ها

هزینه تولید محتوا تحت عنوان کتاب نیز بسیار اهمیت بالایی دارد چون مشتریان علاوه بر علاقع ای که به9 ویدیو ها نشان میدهند به کتاب ها هم واکنش های مثبت زیادی داشته اند.

بازاریابی بدون محتوایی که کیفیت بالا داشته باشد غیر ممکن است

تعرفه های تولید محتوا بسایر مهم هستند، جدا از اینکه شما چه نوع تکنیکی را در بازاریابی هایتان بکار میبرید. باید بازاریابی محتوا جزء اصلی و جدانشدنی گروه شما باشد محتوا هم به اینگونه بازاریابی می شوند :

 1. از طریق شبکه های اجتماعی : که استفاده از شبکه های اجتماعی بسیار تاثیر گذار است در امر کسب بازار هدف شما
 2. از طریق SEO : یعنی پرداختن به موضوعاتی که مخاطبان به آن ها توجه می کنند و اهمیت میدهند که باعث پیشرفت در سرچ انجین ها می شود
 3. PPC : برای ایمکه بتوانید از PPC استفاده کنید باید شما محتوای با کیفیتی را داشته باشید
 4. بازاریابی های ورودی : محتوا برای هدایت ترافیک به سمتی است که شما میخواهید
 5. استراتژی محتوا : داشتن استراتژی شما را خیلی در این امر کمک می کند

جمع بندی

اگر مشتریان شما میخواهند از بازاریابی که شما انجام میدهید استقبال کنند چه میکنند؟ وقتی شما از طریق ایمیل یا بنر های تبلیغاتی یا وب سایتتان این بازاریابی را انجام می دهید مشتریان چقدر وقت برای آن می گذارند؟ بنظر شما چه اتفاقی خواهد افتاد اگر مشتریان بتواند خودشان آن بازاریابی شما را دریافت کنند و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند؟

میخواهید بدانید چگونه چنین چیزی ممکن است دلایل زیر را بررسی کنید :

 • اگر این امری جدید است برای شما باید از این مراحل شروع کنید یعنی تولید محتوایی بسیار با کیفیت و اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی
 • از کتاب های الکترونیکی که در این مورد گفته شده استفاده کنید
 • اگر میخواهید که در این مورد مشاوره ای کسب کنید با ما تماس بگیرید

دیدگاه ها

3 نظر در مورد مقاله “ تعرفه و هزینه تولید محتوا متنی و اینستاگرامی ” ثبت شده است

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.