تولید محتوا به زبان انگلیسی
author avatar
reihane tavanaie
بروزرسانی در تاریخ 2021/11/06

همانطور که میدانید انگلیسی یکی از زبان های بین الللی است و ساکنین کشور های مختلفی در سراسر دنیا به این زبان صحبت میکنند. بیشتر اطلاعات فضای اینترنت و سیستم های کامپیوتری نیز به زبان انگلیسی است. به همین جهت یک سایت با زبان انگلیسی می تواند بسیار کارآمد و پر بازدید باشد.

پس تا اینجا فهمیدیم که داشتن یک سایت به زبان انگلیسی برای رونق کسب و کار شما بسیار ضروری و مفید است. اما چگونه می توان یک سایت به زبان انگلیسی داشت؟ چرا که نوشتن تمامی محتوای سایت به زبان انگلیسی کاری بسیار سخت است و شاید بتوان گفت از عهده هرکسی ممکن است بر نیاید.

به همین جهت تصمیم گرفته ایم در این مقاله تولید محتوا به زبان انگلیسی را بطور کامل برای شما توضیح دهیم تا بتوانید به کمک ما یک سایت 2 زبانه داشته باشید و از تجارت ا ز این طریق نهایت لذت را ببرید.

چرا تولید محتوا به زبان انگلیسی مهم است؟

همانطور که در بالا هم توضیح دادیم، زبان انگلیسی یک زبان بین المللی و یکی از مهم ترین زبان های حال حاضر دنیا است. پس اگر سایتی بتواند محتوا خود را به زبان انگلیسی هم تولید کند می تواند بسیار موفق باشد. تولید محتوا به زبان انگلیسی از آن جهت در ایران حائز اهمیت است که زبان مادری ما فارسی است و اگر می خواهیم کسب و کار ما در حوزه بین المللی و خارج از کشور پیشرفت کند باید بتوانیم برای سایت تولید محتوا انگلیسی انجام دهیم.

البته باید توجه داشته باشید که تولید محتوا به زبان انگلیسی بسیار سخت است  نباید آن را از هر فردی انتظار داشته باشید. زیرا تولید محتوا به زبان انگلیسی نیازمند داشتن دانش و تجربه لازم در این حوضه است. در ادامه بیشتر به بررسی این موضوع میپردازیم.

تولید محتوا انگلیسی,محتوا انگلیسی,تولید محتوا انگلیسی,
تولید محتوا انگلیسی

نکات قابل توجه در تولید محتوا به زبان انگلیسی

باید بدانید که تولید محتوا به زبان انگلیسی کاری تخصصی است و نیاز است در این حوضه بسیار تجربه داشته باشید در ادامه به برخی مواردی اشاره میکنیم که لازم در فرآیند تولید محتوا به زبان انگلیسی رعایت کنید. رعایت کردن این موارد باعث میشود مطالب شما امتیاز بیشتری توسط خزنده های گوگل بگیرد و در لیست رتبه های برتر قرار بگیرد.

همچنین لازم است که فقط به دنبال کسب رتبه و امتیاز از طرف گوگل نباشید و کمی به مخاطبین خود فکر کنید. زیرا سود سازی و درآمد شما از طریق این افراد است. پس محتوای تولید شما باید کاربر پسند باشد و به نوعی کاربر را سر در گم نکند.

عدم استفاده از Google translate در تولید محتوا به زبان انگلیسی

مسلما تجربه استفاده از گوگل ترنسلیت و سایر مترجم های آنلاین را داشته اید. این مترجم ها به صورت لغت به لغت کلمات را معنی میکنند و در کنار هم قرار میدهند و به این ترتیب معنی و نکات دستور زبانی جمله و یا پاراگراف کاملا بهم میریزد. این بهم ریختگی و عدم رساندن درست مطلب باعث میشود هم کاربران و هم موتور های جستجو گمراه وسر در گم شوند و سایت شما نتواند به رتبه های بالا دست یابد.

پس برای تولید محتوا به زبان انگلیسی باید از فرد یا مجموعه ای کمک بگیرید که بسیار حرفه ای باشند و مطالب را نه به وسیله ربات های مترجم بلکه به صورت دستی به انگلیسی باز نویسی کنند. با این کار شما مقاله ای دارید که کاملا یونیک است و از نظر گوگل به دلیل استفاده از زبان انگلیسی رتبه بالایی میگیرد.

محتوا انگلیسی,تولید محتوا انگلیسی,محتوا انگلیسی,
عدم استفاده از گوگل ترنسلیت

استفاده از Idiom در داخل تولید محتوا به زبان انگلیسی

معنی لغوی Idiom اصطلاح است. استفاده از اصطلاحات موجود در زبان انگلیسی در محتوا باعث میشود که شما محتوایی کاربر پسند تر داشته باشید و گوگل به سایت شما به عنوان یک سایت حرفه ای نگاه کند. استفاده از اصطلاحات باعث میشود کاربران به شما بیشتر اعتماد کنند و برایشان تعامل با سایت شما جذاب تر خواهد بود.

رعایت کردن اصول سئو

دسئو دانشی جهانی است و محدود به یک زبان و یا کشور خاص نمیشود. شما به هر زبانی که تولید محتوا انجام میدهید باید موارد مهم برای سئو را رعایت کنید. این موارد ممکن است اندکی در زبان انگلیسی با زبان فارسی متفاوت باشد. البته این تفاوت در نحوه پیاده کردن آن است. وگرنه الگوریتم های گوگل و یا سایر موتور های جستجو در تمام کشور ها یکسان است.

به دلیل همین تفاوت ها شما باید فرد را برای تولید محتوا به زبان انگلیسی انتخاب کنید و سفارش تولید محتوا به او دهید که بتواند این اصول مهم را در تولید محتوا رعایت کند.

استفاده کردن از دانش سئو و در واقع پیاده کردن موارد مهم سئو باعث میشود سایت شما رتبه بهتری بگیرد. اما باید توجه داشته باشید که این موارد توسط فرد حرفه ای و متخصص انجام شود تا به بهبود رتبه سایت شما کمک کند.

سوالات متداول

  • آیا برای تولید محتوا به زبان انگلیسی می توان از ربات ها و یا برنامه های ترنسلیت استفاده کرد؟

پاسخ به این سوال منفی است. بدترین و به عبارتی سمی ترین کار ممکن در حیطه تولید محتوا به زبان انگلیسی استفاده از ترجمه لغتی به لغت و استفاده از مترجم های آنلاین است. پیشنهاد میکنیم به هیچ عنوان از این روش استفاده نکنید زیرا ضربه بزرگی به سایت شما وارد میکند.

  • آیا رعایت موارد سئو در تولید محتوا به زبان انگلیسی لازم است؟

مسلما بله. رعایت موارد سئو در تولید محتوا به هر زبانی لازم است. دانش سئو یکسان است و الگوریتم های گوگل برای همه یکی است اما نحوه پیاده کردن آن در زبان های مختلف متفاوت است.

  • آیا تیم تولید محتوا منلین، محتوا به زبان انگلیسی تولید میکند؟

بله تیم تولید محتوا منلین یکی از تیم های پیشرو، با تجربه و حرفه ای در زمینه تولید محتوا به زبان انگلیسی است. شما می توانید به راحتی سفارش تولید محتوا خود را ثبت کنید و نگران موارد دیگر نباشید.

تولید محتوا انگلیسی,محتوا انگلیسی,تولید محتوا انگلیسی,
اصول سئو تولید محتوا

سخن آخر

تولید محتوا به زبان انگلیسی یکی از سخت ترین انواع تولید محتوا است و فرد تولید کننده محتوا باید در انجام این کار بسیار با تجربه باشد. مسلما برای این کار باید از افراد متخصص کمک بگیرید و عملی نیست که از عهده خود شما برآید.

بهتر است قبل از ثبت سفارش تولید محتوا روزمه کاری فرد یا تیم مورد نظر را به خوبی بررسی کنید تا دچار مشکل نشوید.

دیدگاه ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.