تولید محتوا

استارتاپ محتوا چگونه به بازاریابی دیجیتال کمک می کند؟

اگر شما به عنوان یک صاحب کسب و کار فعالیت می کنید حتما متوجه هستید که چیزی که می تواند بیزینس شما را فعال و اینده دار سازد داشتن نام و اوازه ای معروف و محبوب است. شما نیاز دارید که در حرفه خود شناخته شوید و مخاطبان خاص خود را داشته باشید تا بتوانید با خیالی راحت برای اینده ی شغلی خود برنامه ریزی کنید. این کار با یک استارتاپ محتوا خوب شکل می گیرد.

شما به وسیله ی اقسام شیوه های بازاریابی می توانیدبه خواست خود برسید و باعث پیشرفت خود بشوید. در بسیاری از موارد افراد حتی برای شروع کسب و کار خود نیز نیاز به بازاریابی دارند تا بتوانند قدم های نخست خود را برای داشتن حرفه ای موفق بردارند.

بازاریابی یعنی چه ؟

از گذشته تا به امروز بازاریابی به شیوه های متفاوتی صورت می گرفته است و حتی امروزه افرادی تحت عنوان بازاریاب های تلفنی و یا حضوری در شرکت های مختلف استخدام می شوند و حقوق می گیرند . بازاریابی به طور کل شامل توانایی پیدا کردن گروه یا منطقه ی هدف برای فروش ویا ارائه ی خدمات است به طوری که فرایند درامد زایی سریع تر و اسان تر باشد.

یک بازار یاب باید بتواند تشخیص دهد در کجا و چه کسانی نیازمند محصولات او هستند و سپس فرایند عرضه را انجام دهد. در موارد پیشرفته تر یک بازار یاب می تواند نیاز را در مخاطبان و مناطق به وجود بیاورد که این کار عموما به واسطه ی ارتباطات کلمامی با مخاطب رخ می دهد. در بسیاری از موارد یک بازاریاب می توانند توصیه کننده ی بسیار خوب برای پاسخ به این سوال که چه چیزی باید تولید کرد و یا چه چیزی باید ارائه داد، باشد.

از ان جایی که بازاریاب ها به خوبی با نیاز ها و سلایق مردم اشنا هستند می توانند صاحبان سرمایه را راهنمایی کنند که چگونه انتخاب مناسبی برای سرمایه گذاری داشته باشند.

مثبت و منفی های بازاریابی دیجیتالی

بهترین شیوه ی بازاریابی با توجه به گسترش فناوری اطلاعات و فضای مجازی در این دوره به شکل دیجیتالی و مجازی است . اکثر افراد به فضای مجازی دسترسی دارند و این دسترسی می تواند در هر محدوده مکانی که اتصال اینترنت فراهم است و در هر ساعتی از شبانه روز اتفاق بیوفتد . بازاریابی در فضای مجازی امکانات بسیاری برای شما به همراه می اورد که همگی بر روی اثر گذاری تبلیغات شما می افزاید و بسیار مقرون به صرفه تر از سایر رسانه های جمعی است.

با استفاده از فضای مجازی شما دیگر هزینه های چاپ و تکثیر و یا هزینه ی تبلیغات تلوزیونی را متحمل نخواهید شد اما نکته این جاست که شما در سایر روش های تبلیغات مخاطب خود را انتخاب می کنید ; این شما هستید که تراکت ها را به دست افراد می دهید و یا با داشتن تبلیغات تلوزیونی و یا بیلبورد ها جلوی چشم انها ظاهر می شوید اما در فضای مجازی این مخاطب است که باید شما را انتخاب کند و تصمیم بگیرد که ایا می خواهد صحبت ها و محتوا های شما را در مورد فعالیتتان دریافت کند یا نه. از این نظر است که شما باید بتوانید گوی رقابت را از سایرین بربایید.

چرا استارتاپ محتوا یی ؟

برای موفقیت در این چالش شما می توانید از استارتاپ ها یا شرکت های تولید محتوا کمک بگیرید تا تبلیغات و بازاریابی دیجیتالی شما به بهترین نحو ممکن صورت بگیرد. استارتاپ های تولید محتوا به دنبال این هستند که بیشترین توجه ها را به سمت شما جلب کنند و برای شما برندی معروف و محبوب بسازند و این کار را به کمک فرایند های تخصصی تولید محتوا می کنند.

این دسته از شرکت ها عده ای زیادی از افراد خلاق و اشنا به فنون تاثیر گذاری را دور هم جمع کرده اند . انها افراد متخصصی هستند که به خوبی از سلیقه ی اکثریت و عموم مردم اگاه هستند و می توانند شما را به ایده ال مردم نزدیک کنند یا بهتر بگوییم شما را ایده ال عموم بکنند. در زیر به برخی از امکاناتی که استارتاپ های محتوا برای شما فراهم می اورند اشاره می کنیم.

اگاهی

اگر شما بخواهید شخصا دست به بازاریابی های دیجیتالی بزنید در ابتدا لازم است زمان زیادی را برای مطالعه در مورد قوانین فضای مجازی و شیوه ی کسب و کار در ان بگذارید . فضای مجازی اگر چه ازادی زیادی در اختیار شما قرار می دهد اما قوانینی نیز برای شما به عنوان یک ترویج دهنده دارد . استارتاپ محتوا از تمام این قوانین اگاه است و شمارا دراین اگاهی شریک می کند.

گوی جهان بین

ساده بگوییم با کمک گرفتن از یک شرکت استارتاپ شما از شر ازمون و خطا راحت می شوید انها در مورد تجربیات سایرین در حوزه ی تبلیغات اطلاع دارند پس روش هایی که موفقیت امیز نیستند را در پیش نمی گیرند و همچنین نمی گذارند شما تبدیل به یک کپی برداری ناخواسته شوید.

ریسک کمتر

انها مسئولیت اتفاقات احتمالی پیش امده را به گردن می گیرند و از انحصار و ابروی شما دفاع می کنند و به شما تضمین بازدهی و نتیجه گیری می دهند .تضمین به افزایش بازدید ها و یا افزایش رتبه سئو که نکته مهمی است. پس در حقیقت شما را از هدر دادن پول هایتان در جای اشتباهی نجات می دهند.

تاثیر گذاری

تمام چیزی که در تبلیغات مهم است تاثیر گذاری است . تبلیغات شما باید از هر نظر مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد .یک شرکت تولید محتوا برای شما بازاریابی حرفه ای دیجیتالی در نظر می گیرد که از هر نظر روی ان فکر شده است و به این دلیل که این دست از استارتاپ ها روابط خود را دارند و حرفه ای ها را می شناسند می توانند محتوا هایی با کیفیت در تمامی قالب های مناسب و لازم تولید کنند.

انها شما را از صرف وقت برای پیدا کردن نویسنده ویا عکاس و گروه فیلم برداری مناسب و کارامد نجات می دهد و خود مسئولیت ان را به عهده می گیرد.

شما اگر قصد دارید از یک استارتاپ محتوا کمک بگیرید در ابتدا باید بینش کافی برای انتخاب بهترین را داشته باشید وسپس سرمایه ی خود را با ان ها همراه کنید وضمنا درقرارداد های خود حواستان به مشخص کردن محدوده فعالیت انها و مسئولیت هایشان باشد.

امتیاز کل
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

محمد رضایی

به دلیل علاقه ی زیاد به دیجیتال مارکتینگ تصمیم به راه اندازی وب سایتی در این مورد گرفتم، برای کسب دانش بیشتر در دوره های حرفه ای تولید محتوا، دیجیتال مارکتینگ، سئو، کپی رایتینگ، وبمستری، فوتوشاپ حرفه ای، برنامه نویسی و نویسندگی حرفع ای شرکت کردم. 7 سال هست که در این زمینه فعالیت دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن