آموزش تولید محتوا اینستاگرام در 10 دقیقه!
author avatar
بروزرسانی در تاریخ 2020/09/29

آموزش تولید محتوا در اینستاگرام به این گونه است، که هنگامی که شما از اینستاگرام استفاده می کنید برای اینکه بتوانید کسب و کارتان را رونق دهید. پیدا کردن مخاطبانی که دائما در پیج شما بماند و کسب و کار شما حمایت کنند ضروری و البته سخت است. اما شما چگونه میفهمید که آنها با پست ها شما درگیر و در پیج شما ماندگار می شوند؟ جواب ساده است : تولید محتوای با کیفیت. ما در این مقاله به شما آموزش تولید محتوا در اینستاگرام را خواهیم داد تا بتوانید محتوای با کیفیتی را در اینستاگرام منتشر کنید.

اگر وقت کافی یا اینکه منابعی را ندارید که بتوانید با آنها تولید محتوا انجام دهید. راه های زیادی برای این کار وجود دارد همچنین ابزار های زیادی برای تولید محتوا وجود دارد.

در این مقاله ما آموزش تولید محتوا در اینستاگرام را برای شما خواهیم گفت که تصاویر را چگون تهیه کنید ، چگونه از آنها استفاده کنید و مواردی دیگر که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید.

آموزش تولید محتوا در اینستاگرام قدم به قدم

از قالب های آماده استفاده کنید

ابزارهایی هستند که بدون نیاز به اینکه شما فتوشاپ را حرفه ای بلد باشید میتوانید پست هایی زیبا برای اینستاگرام تولید کنید. در اینجا ما ابزار های طراحی آنلاین را برای شما اماده کردیم مثل : Spark Post ، Adobe و Venngage اینها ابزار هایی حرفه ای برای تولید محتوا در اینستاگرام هستند.

شاید شما بخواهید که تبلیغ یکی از محصولاتتان را در پیج اینستاگرامتان انجام دهید ف الگوهای آن را چگونه طراحی می کنید؟ برای اینکه شما بتوانید که کسب و کارتان را رونق دهید میتوانید از یک ظاهر ساده برای محصولاتتان استفاده نکنید یا اگر میبینید که تصویرتان پس زمینه ی ساده دارد از ابزار Venngage استفاده کنید. اما اگر بتوانید که عکس هایی با وضوح بسیار بالا از محصولاتتان تهیه کنید بسیار می توند در رونق کسب و کار به شما کمک کند.

تصاویر با کبفبت بالا را پیدا کنید

عکس های بی کیفیت خیلی می تواند به کار شما ضربه بزند اما از طرفی عکس های با کیفیت بالا نیز میتواند خیلی نتایج مثبتی را برای شما به ارمغان بیاورد. از عکس های کوچک و با کیفیت استفاده های دیگری را ببرید. آنها را با هم مخلوط کرده و یک عکس جدید را برای آنها بسازید.

برای پیدا کردن عکس هی با کیفیت بالا سایت های زیادی هستند که میتوان از ان ها استفاده کرد که Unsplash یا stocksnap از جمله این سایت ها هستند. این دو سایت بصورت رایگان تصاویری را در اختیار شما قرار می دهند که بسته به نوع سلیقه شما میتوانید از آن استفاده کنید.

سایت های پولی هم مثل Stocksy هستند که با پرداخت وجه و خرید اشتراک از آن ها می توانید به محتوای آن ها دسترسی را داشته باشید و از آن ها استفاده کنید. در این ابزار باید دقت کنید که تصاویر با اندازه صحیح را خریداری و استفاده کنید که اندازه پیشنهادی ما برای پست های اینستاگرامی 1080p × 1080p است.

تصاویر را در قالب های مختلف امتحان کنید

تا اینجای آموزش تولید محتوا در اینستاگرام ما تصاویرمان را انتخاب کردیم اما الان می خواهیم که تصاویر را با استفاده از قالب ها زیباتر کنیم. محتوا نباید ساده و یکنواخت باشد باید آنها را با قالب های آماده ای که وجود دارد زیبا تر کرد.

آموزش تولید محتوا اینستاگرام در 10 دقیقه!

محتوای اینستاگرامی را با نشر کنید

اینستاگرام در الگوریتم های خود آنقدر محتوای کپی شده را جریمه نمی کند. میتوانید پست ها و تصاویری که قبلا توسط پیج هایی دیگر تولید و انتشار یافته است را شما هم انتشار دهید.اما استفاده از تصاویر و پست های یونیک یا منحصر بفرد امتیاز مثبتی برای پیشرفت شما در اینستاگرام به شمار می رود.

هشتگ ها و اکانت های مرتبط با حوزه کاری خودتان را فالو کنید

دنبال کردن اکانت ها و هشتگ های مرتبط با کسب و کار شما می تواند شما را در اینستاگرام رو به رشد پیش ببرد. به این دلیل که افرادی که آن اکانت ها را دبال کرده اند شما را هم دنبال کرده و همین باعث پیشرفت شما نیز می شود.

نتیجه گیری

در این مقاله از آموزش تولید محتوا در اینستاگرام ما به این نتیجه می رسیم که تولید محتوا برای اینستاگرام کار دشواری نیست. تنها کافی است که از ابزار هایی که در بالا به آن ها اشاره شد استفاده کنید تا بتوانید یک محتوا را تولید کنیدتوصیه ما این است که ابتدا مقاله ی آموزش تولید محتوا را مطالعه فرمایید و سپس با توجه به آن مقاله و این مطلبی که خواندید بهترین محتوا را برای اینستاگرام خود بسازید.

دیدگاه ها

4 نظر در مورد مقاله “ آموزش تولید محتوا اینستاگرام در 10 دقیقه! ” ثبت شده است

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *