کسب درآمد از طریق تولید محتوا
author avatar
بروزرسانی در تاریخ 2021/01/27

نحوه کسب درآمد از طریق تولید محتوا به این گونه است، کسانی که می‌خواهند از طریق تولید محتوا کسب درآمد کنند و همچنین می‌خواهند به صورت یک کار تمام وقت یا پاره وقت به آن بپردازند این اشخاص باید عاشق خواندن و نوشتن باشند. اگر علاقمند به یادگیری هستید و مطالعه کردن را دوست دارید و همچنین عاشق نوشتن هستید باید به شما تبریک بگویم چون شما می‌توانید به یک کارشناس خوب تبدیل شوید.

یک نویسنده با یک کارشناس تولید محتوا تفاوت‌های زیادی دارند. زمانی که شخص می‌خواهد به عنوان یک نویسنده فعالیت کنند، تنها نیاز است که به نوشتن تسلط داشته باشد. اما زمانی که یک کارشناس تولید محتوا می‌خواهد موضوع را بنویسم نیاز است که با مفاهیم سئو و بازاریابی نیز آشنا باشد. اما بیشتر کسی که در زمینه تولید محتوای متنی فعالیت دارد بعضا نویسنده محتوا هم می‌نامند.

 • توصیه‌های بزرگان که از تولید محتوا کسب درآمد کرده‌اند
 • همیشه سعی کنید در مورد بازاریابی محتوایی مطالعه داشته باشید.
 • زبان انگلیسی خودتان را حتماً تقویت کنید.
 • کلیه منابعی که برای مطالعه و آشنایی با موضوع استفاده می‌کنید معتبر باشند.
 • تنها یک سایت را برای تحقیق کردن و جستجو کردن انتخاب نکنید، بیشتر جستجو کنید.
 • زمانی که می‌خواهید محتوایی بنویسید ابتدا باید لحن و ادبیات صحبت با آن مخاطبی که مقاله را می‌خواند بلد باشید.
 • در تمام طول متن و محتوایی که می‌نویسید باید لحن ادبیات‌مان یکسان باشد.
 • در حد توان خودتان کار کنید.
 • همیشه در حال مطالعه برای یادگیری تکنیک‌های خلاقیت باشید.
 • از نویسندگان بزرگ درس بگیرید و دردسرهای نوشتن را بشناسید.
 • متنی داشته باشید که ساختار و فرمت مناسبی داشته باشد.
 • حتماً بعد از اینکه متنی را می‌نویسید آن را بخوانید و ویرایش کنید.
 • اگر درباره هر موضوعی، اطلاعاتی ندارید سعی کنید در زمینه‌هایی که در آن تخصص دارید را پیدا کنید و در مورد آن‌ها بنویسید.

کسب درآمد و بازار کار  از تولید محتوا

چه برای شما که می‌خواهید کسب درآمد از طریق تولید محتوا داشته باشید، یا کسب و کارهایی که در زمینه‌های مختلف فعالیت دارند، همگی نیازمند یک تولید کننده محتوای با کیفیت هستند. برخی بر این باورند که دیگر گوگل کارایی سابق را ندارد. شاید برای شما هم خنده‌دار باشد، اگر کسی این حرف را بزند. چون همچنان گوگل هست و بهترین موتور جستجو در تمام دنیا است و مطمئن باشید که همین گونه هم خواهد ماند. و تا پایان ادامه خواهد داشت. اخیراً شبکه‌ها اجتماعی در نرم افزارهای موبایل به خوبی توانستند خود را نشان دهند، اما با این حال جایگزین وب نشدند. هیچ وقت هم این اتفاق نخواهد افتاد. این‌ها هر کدام مسیر و هدف مشخصی را طی می‌کنند.

تولید محتوا در حال رشد است. با آمدن شبکه‌های اجتماعی و این نرم‌افزارها تقاضا برای تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی نیز بیشتر شده است و هر چقدر که شما بتوانید در خواندن و نوشتن خودتان را تقویت کنید، می‌توانید انتظار یک بازار کار بهتری داشته باشید و سفارشاتتان هم بیشتر و بیشتر شود. تقاضای زیادی برای محتوا وجود دارد اگر توانمندی خود را ثابت کنید می‌توانید بازار کار خوبی داشته باشید.

آشنایی با شغل تولید محتوا

برای کسانی که می‌پرسند چگونه از طریق تولید محتوا کسب درآمد کنیم؟ باید این نکته را یادآور شد که اگر به این کار علاقمند هستید و به دنبال یک کار می‌گردید، باید آمادگی خودتان را برای گذراندن آزمون‌های استخدامی اعلام کنید. بیشتر کارهایی که در زمینه کسب درآمد از تولید محتوا است به صورت دورکاری و کار در منزل است. ما در یک مقاله جدا در مورد کارکردن به صورت دورکاری و کار در منزل صحبت کرده‌‌ایم. درست است که برای آزمون‌های استخدامی که در این حوزه است نیازی نیست کت و شلوار بپوشید اما باید به جای آن اطلاعاتتان را بالا ببرید و مطالعه زیادی انجام دهید. مطالعه در مورد بازاریابی محتوا و استفاده از منابع آموزشی که در این زمینه هست. همچنین ابزارهایی وجود دارند که می‌توانند به شخص نویسنده کمک کند که به یک حرفه‌ای تبدیل شود. از این ابزارها استفاده کنید.

بیشتر بدانید  تولید محتوا در مشهد چگونه انجام می شود؟

قبل از اینکه در اولین مصاحبه کاری خود حضور داشته باشید باید محتوای نوشته باشید و تجربه کافی را کسب کرده باشید، که قواعد انشایی و نگارشی را یاد گرفته باشید. می‌توانید زمانی که شخص از شما می‌خواهد یک نمونه فوق‌العاده تحویل دهید و کیفیت کارتان را نشان دهید، در صورتی که بخواهید اولین کارتان را به روز آزمون موکول کنید مطمئن باشید در این آزمون موفق نخواهید شد. چون شما تجربه کافی در این کار را ندارید و شخص انتظار دارد یک کارشناس حرفه‌ای محتوا را برای آن‌ها بنویسد.

آموزش کسب درآمد از طریق تولید محتوا چگونه از تولید محتوا کسب درآمد کنیم؟

استخدام در منلین

آموزش کسب درآمد از طریق تولید محتوا در منلین به این شکل است که ما نویسندگانی مثل شما را جذب می‌کنیم و از طریق مدیر کیفی که برای هر سفارش قرار دارد، برای شما یک راهنما ارسال می‌کند. در این راهنما برای شما قوانین مشخص شده که شما بتوانید مخاطب خودتان را بشناسید و موضوع و هدف را به خوبی شناسایی کنید که بتوانید متن فوق العاده برای آن بنویسید. در این راهنما موارد زیر مشخص شده است:

 • مخاطب هدف شما
 • تیترهای زیر مجموعه
 • کلمات کلیدی اصلی و فرعی
 • پیشنهاد منابعی برای مطالعه بیشتر

اگر به همکاری با تیم تولید محتوا منلین علاقمند هستید با ما تماس بگیرید.

باید این نکته را یادآور شد که شخصی که می‌خواهد که با تیم ما و یا تیم‌‌های دیگر همکاری داشته باشد، ابتدا باید خبره باشد. نظم در تحویل دادن کارها بسیار مهم است. دستمزدهایی که برای کسب درآمد یک شخص از طریق تولید محتوا داشته به صورت ماهانه و در روز آخر هر ماه پرداخت می‌شود، و از اول ماه جدید شروع کاری جدید و سفارشات جدید را خواهیم داشت. حتماً باید سفارشاتی که برای شما در نظر گرفته می‌شود را درست به موقع و بدون تاخیر تحویل دهید. چون تمام  مسائل با برنامه‌ریزی‌هایی انجام شده و محتوایی که شما می‌نویسید، قرار است که در سایت‌های خاصی منتشر شود و طبیعتاً تاخیر در ارائه آن‌ها می‌تواند باعث ایجاد ضرر و زیان در کسب و کارها شود.

دیدگاه ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *