author avatar
بروزرسانی در تاریخ 2022/08/04

ما قبلا در مورد تولید محتوا برای فروشگاه‌های اینترنتی صحبت کردیم اما در این مقاله قصد داریم تا به صورت تخصصی در مورد تولید محتوا ارزان در مورد موبایل برای موبایل فروشی ها و همچنین تولید محتوا برای لوازم جانبی موبایل صحبت کنیم. این موضوع بسیار مهم است که شما محتوایی تخصصی در این زمینه تولید کنید. قطعاً محتوای عمومی نمی تواند برای شما سودی به همراه داشته باشد. پس باید محتوای تولید کنید که به صورت تخصصی به معرفی محصولات شما و برندهای مختلف بپردازد. خصوصاً با توجه به اینکه برای فروش چنین محصولاتی رقبای سختی دارید. بهتر است با بازاریابی محتوا و با یک استراتژی درست و هدف قرار دادن یک مسیر مشخص سودی چند برابری به دست آورید. 

در بررسی هایی که انجام دادیم ابتدا با ضعف در تولید محتوا برای این نوع وب سایت ها مواجه شدیم محتوایی که بتواند محصول را به خوبی معرفی کند و کاربردهای هر محصول را به درستی به بازدیدکنندگان اطلاع دهد را پیدا نکردیم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که یک محتوای آموزشی در این زمینه تولید کنیم تا راهنمایی برای تولید محتوا در مورد موبایل برای موبایل فروشی ها باشیم. به هیچ وجه جای نگرانی نیست اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که وقت یا انرژی کافی برای تولید محتوا را ندارید می‌توانید با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا تولید محتوای سایت شما را انجام منلین بر عهده گیرد. 

توجه داشته باشید که اگر از طریق این مقاله سفارش تولید محتوای خود را ثبت کنید می توانید از ۳۰ درصد تخفیف برای محتوای اول بهره مند شوید. پس اگر قصد برون‌سپاری محتوای سایت تان را دارید می توانید همین حالا با بخش پشتیبانی سایت ما تماس بگیرید.

تولید محتوا در مورد موبایل برای فروشگاه های اینترنتی موبایل فروشی

بهتر است ابتدا کمی در مورد فروشگاه های اینترنتی صحبت کنیم. بسیاری از افراد کسب و کارهای فیزیکی خود را به صورت آنلاین ادامه می دهند و از این طریق می‌خواهند به یک درآمد بسیار بالا برسند. تا به این جا راه را به درستی طی کرده اند و قدم در یک مسیر پر رونق برداشتند. اما از این مرحله به بعد وارد نکات تخصصی تری می‌شویم که بهتر است هر صاحب کسب و کار اینترنتی آن ها را بداند.

بیشتر بخوانید: سفارش تولید محتوا با منلین

ابتدا بسیاری از افراد فکر می‌کنند تنها با وارد کردن محصولات در سایت بازدیدکنندگان به این فروشگاه مراجعه می کنند و در مدت زمان کوتاهی فروش آن ها شروع شده و به درآمدهای میلیونی می رسند. در صورتیکه این یک باور غلط است و باید با دیدی تخصصی تر به این موضوع نگاه کنید. ابتدا باید بدانید که نیاز است گوگل سایت شما را مشاهده کند و در نتایج برتر خود به مخاطبان هم آن را نمایش دهد. اما چگونه می توانیم سایت خود را به گوگل معرفی کنیم و کاری کنیم که در صفحه نتایج در بالاترین رتبه ها قرار بگیریم؟

در این بین با مبحثی روبرو می شویم به نام سئو، که معنی آن بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. یعنی به گونه ای قوانین گوگل یا هر موتور جستجوی دیگری را رعایت کنید که آن ها سایت شما را به عنوان یک سایت با کیفیت به مخاطبان نمایش دهند.

اما بخش بزرگی از سئو، به تولید محتوای با کیفیت بر می‌گردد. ابتدا شما باید بدانید برای تولید محتوا در مورد موبایل یا برای موبایل فروشی‌ها باید کلمات کلیدی درستی که کاربران با جستجوی آن‌ها به دنبال خرید موبایل مورد نظر هستند را پیدا کنید. سپس از طریق کلمات کلیدی فرعی دیگری که در خصوص همین گوشی موبایل جستجو می‌شوند محتوایی پر بار‌تر و بهینه‌تر می‌نویسید. زمانی که شما از چندین کلمه کلیدی فرعی برای صفحه مورد نظر استفاده کنید این صفحه توانایی رتبه گرفتن در تمامی این کلمات را دارد و به این ترتیب شما بازدید بیشتری به دست می‌آورید و کاربرانی که با هدفی مشخص این جستجوها را انجام می‌دهند را به سایت خود می‌کشانید.

 تولید محتوا برای لوازم جانبی موبایل

در بخش قبلی در مورد انتخاب کلمات کلیدی و تولید محتوا صحبت کردیم اما دقت کنید که برای این که بتوانید تولید محتوای ارزشمندی در مورد موبایل برای موبایل فروشی‌ها داشته باشید نیاز است که کلمات کلیدی پیدا کنید که برای شما سودمند باشد. به طور مثال برخی کار خود را این‌گونه آغاز می‌کنند که از ابتدا می‌خواهند سایت خود را روی کلمه موبایل در صفحه نتایج بالا بیاورند. در صورتی که این یک کار غلط است و کاربری که این کلمه کوتاه را جستجو می‌کند مشخص نیست که دقیقا به دنبال چه چیزی است.

آیا قصد دارد موبایل بخرد یا تنها می‌خواهد در مورد موبایل‌ها تحقیقاتی انجام دهد. پس ابتدا باید کلمات انتخاب کنید که به طور مشخص در مورد خرید گوشی‌های تلفن همراه باشد به طور مثال شما عبارت راهنمای خرید گوشی موبایل را انتخاب می‌کنید و در مورد آن محتوایی تولید می‌کنید. قطعاً کسی که به دنبال این راهنما است قصد دارد یک تلفن همراه بخرد اما می‌خواهد قبل از خرید تمامی نکات را بداند و با آشنایی بیشتری خرید خود را انجام دهد.

 تصور کنید اگر شما چنین مقاله‌ای داشته باشید در رتبه‌های بالا هم قرار گرفته باشید، کاربران زیادی به سایت شما مراجعه می‌کنند و با تولید محتوای هدفمند آن‌ها را راهنمایی کرده و در این بین پیشنهاد خرید هر کدام از گوشی‌های تلفن همراهی که موجود دارید را به کاربر می‌دهید. در چنین مواردی فروش شما را چندین برابر می‌شود.

این موضوع در خصوص تولید محتوا برای لوازم جانبی موبایل هم صدق می‌کند و می‌توانید با راهنمایی‌های لازم به کاربران کمک کنید که چه نوع لوازم جانبی بهتر و با کیفیت‌تر است که می‌توانند آن‌ها را تهیه کنند. همچنین کلمات و یا عبارت‌های کلیدی بسیاری هستند که در این حوزه شما تنها با یافتن آن‌ها می‌توانید مسیری متفاوتی از سایت‌های بزرگی که در حوزه فروش گوشی‌های تلفن همراه فعالیت می‌کنند را داشته باشید. در چنین شرایطی دیگر نیاز به صرف هزینه‌های بسیار سنگین برای بالا آوردن سایت روی کلمه کلیدی خرید موبایل نیست و شما می‌توانید با استفاده از مقالاتی هوشمندانه‌تر به مشتریان خود دست پیدا کنید و پس از مدتی توانایی رقابت با سایت‌های بزرگ را هم داشته باشید.

بهترین سایت تولید محتوا در مورد موبایل برای موبایل فروشی‌ها

 تا به اینجا در مورد نحوه تولید محتوا و استراتژی درست برای تولید محتوای فروشگاه‌های موبایل فروشی صحبت کردیم اما در اینجا می‌خواهیم پیشنهادی ویژه برای شما داشته باشیم. در بسیاری از مواقع ممکن است شما نتوانید محتوای سایت خود را تولید کنید یا با اصول حرفه‌ای تولید و سئو محتوا آشنا نباشید چون نوشتن محتوایی تاثیر گذار برای کاربر و همچنین ارائه پیشنهاد‌های هوشمندانه برای خرید محصولات یکی از بخش‌هایی است که شما باید در محتوای‌تان حتماً داشته باشید. ضمن اینکه شما نیاز دارید محتوا به گونه‌ای نوشته شود که اصول حرفه‌ای سئو در عنوان محتوا، توضیحات و تمامی موارد رعایت شده باشد تا بتوانند رتبه‌های بالایی در موتورهای جستجو به دست آورند.

 برای داشتن چنین امکانات فوق العاده‌ای شما می‌توانید از خدمات تولید محتوای منلین استفاده کنید و محتوای تاثیرگذار و با کیفیت و سئو شده‌ای را از ما دریافت کنید. نویسندگانی که در سایت ما فعالیت می‌کنند همه چندین سال سابقه تجربه تولید محتوای حرفه‌ای برای فروشگاه‌های اینترنتی مختلف را دارند و به خوبی به این موضوع آگاه هستند که چگونه می‌توانند تولید محتوا در مورد موبایل برای موبایل فروشی‌ها را انجام دهند. ضمن اینکه پیشنهادی که در بالا به شما شد را باز هم تکرار می‌کنیم و اگر از طریق این مقاله سفارش تولید محتوا خود را ثبت کنید، می‌توانید ۳۰ درصد تخفیف در اولین محتوای خود دریافت کنید. پس همین حالا از قسمت پایین سمت راست بر روی دکمه تماس کلیک کرده و سفارش تولید محتوای خود را ثبت کنید.

 اگر نیاز به مشاوره داشته باشید ما می‌توانیم به صورت رایگان شما را راهنمایی کنیم که چگونه مسیر سایت خود را به سمت فروشی فوق العاده هدایت کنید و با تولید محتوای ارزشمند فروشگاه اینترنتی موفقی در زمینه فروش موبایل داشته باشید.

جمع بندی

در این مقاله همه چیز در مورد تولید محتوا برای موبایل برای فروشگاه‌های موبایل فروشی یا لوازم جانبی موبایل را در اختیارتان قرار دادیم و حال شما می‌توانید به شکل بهتری محتوای ارزشمندی را برای کاربرانتان تولید کنید. در سمت دیگر اگر به دنبال تیمی هستید که فرآیند تولید محتوا سایت را برای شما انجام دهد ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا به هدف خود برسید. کافی است تا از طریق راه‌های ارتباطی که در اختیارتان قرار گرفته با مجموعه ما ارتباط بگیرید.

دیدگاه ها

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.